Новини з електричних полів – KIA Niro EV готується до виходу на...

Новини з електричних полів – KIA Niro EV готується до виходу на ринок

ПОДІЛИТИСЯ

Настав час, коли вже корейські концерни можуть самостійно диктувати правила гри на світовому ринку. Їх моделі розглядаються як передові з точки зору дизайну або технологій. А останнім часом в тренді компактні кросовери і електричні автомобілі. Інженери концерну Hyundai-KIA вирішили вбити відразу двох зайців і представити широкій публіці версію електровнедорожніка Kia Niro EV.

Kia Niro 2

Від концепту до серії

Подання кросовера Кіа Ніро відбулося 5-й Міжнародній виставці електромобілів в Кореї. Саме там був показаний унікальний концепт, який дає уявлення про майбутнє дизайні моделі. Екстравагантний зовнішній вигляд продиктований згладженими панелями і плавними обводами кузова. Фальшрадиаторная ґрати повністю закрита через непотрібність, а передній бампер оброблений стильними ходовими вогнями і потужним центральним повітрозабірником, в окантовці мідного кольору.

Стильний кузова графітового кольору відмінно контрастує з чорно-помаранчевими колісними дисками. Задня частина приваблива за рахунок тонких смужок світлодіодних фар, з’єднаних хромованою перемичкою і заднім бампером нестандартної конфігурації. Око притягує елегантний бампер на даху і масивна напис Niro EV в нижній частині п’ятій двері.

Предметом для гордості з боку корейських інженерів є інтер’єр Kia Niro EV. Тут поєднується відмінний комфорт і сучасні технології. Біла оббивка салону надає більше легкості салону, а спинки передніх крісел спеціально переробили, щоб надати додатковий простір заднім пасажирам.

Уваги гідна система «Active Pedestrian Warning System», яка за допомогою камер кругового огляду здатна розпізнавати пішоходів і велосипедистів, і попереджати їх про наближення автомобіля.

Kia Niro 5

Розмір має значення

Корейська компанія пропонує для Kia Niro EV два варіанти акумуляторів. Перший – комплект елементів живлення на 39,4 кВт, який здатний гарантувати пробіг на одному заряді – близько 240 кілометрів. Є просунута версія, яка має в своєму розпорядженні акумуляторами на 64 кВт. Запас ходу в такому випадку складе 380 кілометрів. Потужність електромотора в цьому випадку складе 180 кінських сил. При цьому інженери фірми стверджують, що в перспективі зможуть довести пробіг на одній заправці до 480 кілометрів.

Європейський виконавчий директор концерну Майкл Коул сказав, що для кроссовера запропонують три варіанти трансмісії. Це означає, що скоро з’явиться гібридна модель Ніро, а також автомобіль з повним приводом, де кожен електромотор відповідає за окрему вісь.

Kia Niro 3

Сміливий погляд в майбутнє

Корейська кросовер вийде на ринок вже до кінця цього року. Орієнтовний початок продажів Kia Niro EV – кінець цього року. А на початку 2019 го автомобіль добереться і до України. Крім цього, у керівництва є грандіозні плани щодо даного сегмента. Вже до 2020-го в модельному ряду фірми з’явиться більше 30-ти повністю електрифікованих версій різних моделей. Ціна Кіа Ніро ЕВ стартуватиме з позначки 40 тисяч у.о.

Kia Niro 4

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ