Дитя божевільного Макса і особи королівської крові

Дитя божевільного Макса і особи королівської крові

ПОДЕЛИТЬСЯ

У багатих свої примхи – дорогі і розкішні автомобілі, подорожі, щось ще. Однак завжди необхідно піклуватися про свою безпеку, адже гроші залучають масу недоброзичливців і заздрісників. Правда тепер, якщо буде потрібно кудись з’їздити або навіть виїхати на бездоріжжі, то про безпеку думатиме позашляховик Karlmann King, презентований зовсім недавно.

Мало полігонів

В першу чергу, дивує сам дизайн Karlmann King. Створюється враження, що це незавершена комп’ютерна модель, яку ще потрібно доробити. Рівні броньовані панелі, що переплітаються між собою, створюють незграбний і ламаний силует, яскравий і нетривіальний спосіб. Навіть передня оптика, ходові вогні, протитуманні фари і дзеркала заднього виду – всі деталі мають трикутну структуру. Самі розробники порівнюють його з Бетмобіль – транспортним засобом відомого персонажа коміксом і кінематографа.

Однак такий дизайн Karlmann King – не просто примха художників. Якраз навпаки – кожен вигин панелі продиктований безпекою. Панелі, розташовані саме під таким кутом, здатні ефективно відбивати кулі і протистояти іншим атакам. Весь процес доведення автомобіля займає 6-ть місяців, а кінцевий вага авто становить 4,5-ть тонни. Втім, якщо замовник побажає поліпшити ступінь захисту, то будуть встановлені додаткові панелі, які піднімуть масу позашляховика до 6-ти тонн.

Karlmann 3

За темними шторами

Зовні Karlmann King справляє враження грізного і суворого автомобіля. Але те, що твориться в салоні – ніяк не в’яжеться з початковим враженням і перевершує всі очікування. Усередині встановлені два крісла, перед якими цілий «хол». Над головою – спеціальний світильник, що імітує зоряне небо, як на останніх моделях Rolls-Royce Phantom. До всього, розкішні сидіння мають підігрівом, вентиляцією, функцією масажу, а кольорове оформлення інтер’єру Karlmann King можна вибрати в декількох виконаннях.

Список опцій теж гідний звання «король» – ззаду розташований незалежний клімат контроль для кожної зони, кавоварка, неонова підсвітка, телевізор з плоским екраном, електричні столи, очищення повітря і холодильник, і цей список далеко не повний. Всі електричні функції можна контролювати за допомогою вбудованого додатка безпосередньо з смартйона. Розваги включають в себе звукову систему Hi-Fi, PlayStation 4, а також супутникове телебачення.

Karlmann 5

Підстрибом по барханах

При розробці в основу лягла платформа від американського позашляховика Ford F-550, який був тотально перероблений китайським концерном IAT. В результаті модернізації під капотом виявився 6,8-ми літровий 10-циліндровий V-подібний двигун, потужність якого становить 395-ть сил. Двигун працює спільно з класичним чотирьохдіапазонним автоматом, повними приводом, а для забезпечення більшого комфорту на модель встановлена пневматична підвіска.

Незважаючи на те, що мотор допрацювали, підвищивши його потужність, силоньок у позашляховика недостатньо, щоб розігнати 4,5-ти тонну (або 6-ти) махину до серйозних швидкостей. Максимальна швидкість броньованого лімузина складає всього 140 км / ч. Правда, виробники, роблять основний акцент не на динаміку, а на ступінь розкоші і рівень безпеки.

Karlmann 2

Цінник

Представники китайського концерну вже оголосили про те, що автомобіль повинен дійти до конвеєра вже в цьому році. Всього планується побудувати близько 10-ти таких екземплярів, а початкова ціна Karlmann King складе 1,9 млн. У.о. Основним ринком збуту машини бачиться Середня Азія, де проживає безліч заможних шейхів. Автомобіль дійсно недешевий, проте за розкіш, статус і безпеку доводиться платити.

Karlmann 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ