Як Вам до лиця синій колір! Lamborghini Huracan отримав в подарунок новий...

Як Вам до лиця синій колір! Lamborghini Huracan отримав в подарунок новий небесний забарвлення від ательє Rowen

ПОДЕЛИТЬСЯ
Lamborghini Huracan Avio
Lamborghini Huracan Avio

Спецверсія Lamborghini Huracan Avio гарцює в новому забарвленні кузова, стилізованому, як і раніше, під забарвлення бойових літаків ВПС Італії. І, треба зізнатися, він виглядає добре в синьому кольорі.


В останні дні серед автомобільних новин можна виділити два основні тренди: це новини з автосалонів минулих або майбутніх і новинки від тюнінгових ательє. Не залишився осторонь і японський салон Rowen, який взявся за італійське диво автомобільного мистецтва.

На початку 2018 року в Японії з’явилося багато цікавих тюнінгових проектів. Але, в порівнянні з ними, Rowen Huracan щодо стриманий. Адже в світі досить суперкарів від Liberty Walk, вам не здається?

Lamborghini Huracan Avio

  • Служу ВВС Італії

Кольорова тема автомобіля не була б такою важливою є … якщо тільки Lamborghini не надав їй такого символізму. Ми маємо справу з Huracan Avio, запущеним два роки тому, щоб віддати данину поваги італійським військово-повітряним силам і їх винищувачам Eurofighter Tycoon.

Автовиробник випустив 250 спецкупе, більшість з яких демонстрували зовнішність Military Matte Blue і мали «il Tricolore» у вигляді круглого знака на двері.

Lamborghini Huracan Avio

  • Обладнаний зовнішній вигляд

Роуен вважає, що Huracan потрібно трохи більше вуглецю, тому весь кузов виконаний з вуглецевої сталі. Тюнер додав глибокий передній спойлер, який повністю повторює складну форму переднього бампера і має заслінки з боків. Вам також повинні сподобатися стильні вертикальні стійки в воздухозаборниках, що привертають увагу з першого погляду.

Rowen також встановив нові бічні спідниці з вуглецевого волокна і вуглецевий задній дифузор. Тонкий карбоновий спойлер на багажнику додає родзинку в дизайн.

Lamborghini Huracan Avio

До реалізації проекту була залучена відома марка Savini Wheels – еталон золотого стандарту якості елітних коліс, відповідальна за виготовлення складних колісних дисків з 3 частин. Для Lamborghini Huracan – це тип SV67-XC. Кольори, відповідно, адаптовані, щоб відповідати небесно-блакитному матовому окрасу кузова. Це не зовсім твір мистецтва, але, безумовно, проект, що виділяється із загального ряду.

І, звичайно ж, компанія, відома за виготовлення користувальницьких вихлопних систем, витратила десятки годин, щоб виготовити щось особливе. Для Lamborghini виготовлено спеціальну вихлопна система Titan з загальною вагою всього 7 кг. На цій штуці так багато, що зварюються сегментів, що схоже на битви стоніг. Таке відчуття, що вони розмовляють.

Lamborghini Huracan Avio

  • Посміхаємося і махаємо

Багато змінилося з тих пір, як вийшов Lamborghini Huracan. Нещодавно стало відомо, що Audi планує завершити розвиток суперкарів, і, слідуючи моді, планує вдаритися в електрифікацію. Тому потрібно встигнути насолодитися чистим Lamborghini з японським шиком.

Avio заснований на базі LP610-4 і це значить, що ми маємо справу з автомобілем, який робить 100 км / год за 3,2 секунди і 200 км / год за 9,9 секунди. Його максимальна швидкість становить 325 км / ч.

Lamborghini Huracan Avio

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ