Кабмін заборонив ввезення автотранспортних засобів з Росії

Кабмін заборонив ввезення автотранспортних засобів з Росії

ПОДЕЛИТЬСЯ

Урядовий портал опублікував постанову № 535 «Про внесення змін до переліку товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, походженням з Російської Федерації». Цим рішенням уряд, крім іншого, заборонив ввезення на митну територію України автотранспортних засобів, які класифікуються згідно з УКТЗЕД за такими кодами:

8701 – трактори;
8702 – моторні ТЗ, призначені для перевезення 10 і більше осіб, включаючи водія;
8703 – легкові автомобілі та інші ТЗ, призначені для перевезення людей, включаючи вантажопасажирські автомобілі-фургони та гоночні автомобілі;
8704 – моторні ТЗ для перевезення вантажів;
8705 – моторні ТЗ спеціального призначення;
8709 – вантажні ТЗ, самохідні без підйомних і вантажних механізмів; тягачі, які використовуються на вантажних платформах, їх запчастини;
8711 – мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди з додатковим двигуном, з колясками або без них; коляски.
Відзначимо, що з урахуванням такої заборони, з 1 липня не можна буде імпортувати не тільки легкові автомобілі російських марок, але і зібрані в Росії автомобілі світових брендів. Таких як Volkswagen Polo седан, Hyundai Accent, Hyundai Creta, Kia Rio седан і Chevrolet Niva.

Згідно пояснювальної записки до документа, рішення прийнято з урахуванням звернень асоціацій, об’єднань і підприємств ряду галузей промисловості і є однією з заходів у відповідь на агресію Російської Федерації щодо України.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ