Брудні думки – розсип концептів на базі відомого позашляхового бренду

Брудні думки – розсип концептів на базі відомого позашляхового бренду

ПОДЕЛИТЬСЯ

Позашляховики – це особлива каста машин і їх власників. Вони вернуть носа від різного роду кросоверів і інших лощених паркетників. Тільки справжній оф-роад, тільки хардкор. Втім, на пострадянському просторі у цих автомобілів навіть з’явилося загальна назва, яке не зовсім відповідає дійсності. Це джип. Це не зовсім вірно, як і називати копіювальну машину ксероксом, але в мізках нашої людини саме американська марка створила образ справжнього чоловічого авто, придатного для будь-яких доріг.

Втім, це актуально не тільки для нашої області. Щорічно в США проводиться Moab Easter Jeep Safari, яке на даний момент відсвяткувало свою 50-ти річний ювілей. Ось уже 52 роки цей захід раз по раз привертає величезну кількість любителів марки і справжніх позашляховиків. А в цьому році американська компанія Jeep порадувала автолюбителів, представивши цілих сім унікальних концептів.

Розсип ідей

Перша з семи концепцій називається Jeep 4SPEED і являє собою легкий автомобіль з короткою базою і відкритим салоном. По суті, це позашляховик Wrangler «Pork Chop», поєднаний з раніше показаної серією Stitch. Автомобіль може похвалитися насиченим графітним кольором кузова, з яким контрастують яскраво-блакитні деталі, що створюють приємний образ.

Jeep 1

До всього авто отримало тюнінгований капот з вуглецевого волокна, розвинену внедорожную гуму і перероблену підвіску. А пересувати авто покликаний новий чотирициліндровий двигун від Wrangler, оснащений турбонаддувом і автоматичною коробкою передач.

Jeep 4 Jeep 3

Ще три концепції на базі на базі Wrangler, розроблені для Moab. Наприклад, помаранчевий і сірий автомобіль (Nacho і J-Wagon) можуть бути зібрані будь-яким автолюбителем виключно з тюнінгованих запчастин компанії Mopar. А червоно-біле авто, іменоване Jeepster є відсиланням до класичного джипу 1966 року з тим же назвою, з тим же білим і червоним двоколірним покриттям. Є навіть прототип на основі тюнінгу невеликого кросовера Renegade, іменований B-ute, але особливим шармом він не виділяється.

Jeep 5 Jeep 6

Шоу-стопери

Якщо попередні три концепту є більше «декоративним» втручання, то позашляховик під кодовим ім’ям SandStorm дійсно кидає виклик піщаної бурі. Потужна ходова частина з посиленими амортизаторами, міцний кузов, додатковий захист від каменів плюс шини з агресивним малюнком. А під капотом моделі розташувався чистокровний V8, об’ємом 6,4-ре літра, здатний підкорити будь-які перешкоди.

Jeep 2

А самим стильним експонатом заходу повинен стати цікавий олд-таймер Wagoneer Roadtrip, заснований на основі класичного Wagoneer 1965 го року. Однак інженери провели істотну модифікацію, збільшивши колісну базу майже на 15-ть см. До того ж позашляховику подарували розширені колісні арки і видозмінені бампери. Однак зовнішній вигляд залишився разюче стильним, а оформлення передньої частини, оптики і решітки радіатора нагадує щось до болю рідне.

Jeep 7

Правда, американські конструктори перестали грати на ностальгії, коли справа дійшла до технічної частини. Система підвіски і приводу була кардинально модернізована, щоб забезпечити гідні Moab характеристики на бездоріжжі. А 5,7-ми літровий мотор V8, що знаходиться в моторному відсіку, здатний надати відмінно прискорення завдяки значному крутним моментом і 4-х ступінчастою коробці передач.

Що ж, в цьому році 52-й фестиваль Moab порадують тисячі ентузіастів безпосередньо на місці і ще сотні тисяч автолюбителів по всьому світу, завдяки таким чудовим концептам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ