Італійська пристрасть зносить дах – на Женевському автосалоні будуть показаний спорткар Italdesign...

Італійська пристрасть зносить дах – на Женевському автосалоні будуть показаний спорткар Italdesign Zerouno

ПОДІЛИТИСЯ

Женевський автосалон є знаковою подією для світової автомобільної громадськості. Адже саме тут, в серці Європи, збираються найзаможніші покупці, і тут здійснюється презентація багатьох екстравагантних новинок. При цьому, особливу цінність автосалон представляє для невеликих компаній, які отримують можливість «засвітитися» для широкої аудиторії.

Однією з найбільш знакових прем’єр цього року, якщо не брати до уваги гігантських корпорацій, є презентація італійського спорткара Italdesign Zerouno, готового підкорити серця європейських покупців. Апеннінський ательє відомо по всьому світу в основному художніми проектами. Співробітники фірми розробляли дизайн моделей для багатьох великих корпорацій. Однак на цей раз вирішили взятися за справу серйозно.

italdesign-zerouno-4

У кращих традиціях жанру

По суті, Italdesign Zerouno – це дійсно італійський спорткар, побудований на честь 50-річного ювілею марки. Автомобіль являє собою істотно перероблений концепт, показаний в минулому році. Нова модель може похвалитися тими ж стрімкими формами, що і купе, показане раніше. Хоча остаточно про дизайн Italdesign Zerouno відомо поки небагато. Виробники прагнуть підігріти інтерес до марки, викладаючи інтригуючі зображення силуету. Поки зрозуміло, що основною деталлю, підданої переробці, стала дах автомобіля, яка тепер стала знімною.

italdesign-zerouno-5

Салон залишиться колишнім – з гоночними ковшами з обробкою з алькантари, спортивним кермом і повсюдними вставками з вуглецевого волокна. Передавати водієві всю необхідну інформацію, покликана стильна приладова панель, повністю складається з рідкокристалічного монітора. Спеціально під себе можна налаштувати відповідну конфігурацію.

italdesign-zerouno-2

Класика спорткарів

Для свого кабріолета італійські інженери постаралися відібрати найкраще. В якості силової установки був обраний 5-ти літровий 10-циліндровий агрегат, знайомий по таким іменитим моделям, як Audi R8 або Lamborghini Huracan. Мотор розташований в межах колісної бази, а привід передає потужність до провідної задньої осі.

На минулорічній модифікації Italdesign Zerouno двигун був здатний видати 602 коні при 403 нм крутного моменту. Все це дозволяло досягти швидкості 100 км / ч вже через 3,2 секунди, а максимальний показник дорівнював цифрі в 327 км / ч. Технічні характеристики Італдізайн ЗероУно кабріолет навряд чи будуть разюче відрізнятися від торішньої статистики. Адже автомобіль збереже легкий карбоновий кузов і швидкодіючу коробку передач. Хіба що вага стане трохи більше, за рахунок посилення конструкції кузова. Втім, падіння динамічних характеристик, як заявляють розробники, не передбачається.

italdesign-zerouno-3

Штучний товар

До старту Женевського автосалону і офіційної презентації Italdesign Zerouno залишилося зовсім небагато – всього два тижні. Тоді і будуть розсекречені всі подробиці, цікаві автолюбителям. Однак навіть зараз відомо кілька цікавих фактів.

Італійська фірма, яка зазначає свій 50-річний ювілей, планує випустити автомобіль вкрай обмеженим тиражем. Всього буде зроблено лише п’ять кабріолетів. Вартість Італдізайн ЗероУно становитиме 1,3 млн. Євро. Цікаво, що всі екземпляри вже попередньо розкуплені заможними клієнтами і жоден з них не з’явиться в Україні. Що ж, залишається лише сподіватися, що такий позитивний досвід підштовхне ательє в регулярній практиці з розробки подібних моделей.

italdesign-zerouno-6

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ