Винищувач на колесах – 700-сильний «звір» Rezvani Alpha X Blackbird

Винищувач на колесах – 700-сильний «звір» Rezvani Alpha X Blackbird

ПОДІЛИТИСЯ
Rezvani Beast Alpha X Blackbird
Rezvani Beast Alpha X Blackbird

Це той випадок, коли занадто багато ніколи не буває достатньо.


Деякі люди вважають за краще, щоб їх автомобілі були простими і розумними. Інші насолоджуються водінням чогось по-справжньому божевільного. Якщо ви опинилися одним з останніх, познайомтеся зі своєю новою машиною мрії. Американська автомобільна компанія Rezvani, очолювана сином пілота-винищувача іранського походження, основною філософією якої є швидкість, явила світові аналог стратегічного винищувача-розвідника ВПС США на колесах.

Він називається Rezvani Beast Alpha X Blackbird, і це 700-сильна версія і без того «абсурдного» Rezvani Beast Alpha (читай “сумасшедшего”).

Rezvani Alpha X Blackbird
Rezvani Alpha X Blackbird
  • Суперпотужний попередник

Говорячи про абсурдність Rezvani Beast Alpha, ми маємо на увазі 500-сильне ураганне божевілля першої моделі компанії. Базовий тарга суперкар, побудований на шасі від Lotus Elise, вичавлює з-під капота 400 к.с. і важить близько 907 кг. Як би там не було, його 1,8-літровий турбований чотирициліндровий досить потужний ДВС дозволяє досягти розгону до 100 км / год за 3,5 секунди. І варто Beast Alpha 129 000 доларів.

Rezvani-Beast-Alpha
Rezvani Beast Alpha
  • Хардкорні суперкар

Якщо у вас є додаткові 100 000 доларів, які дірявлять вашу кишеню, то для Вас Rezvani створив екстремальний Beast Alpha X Blackbird. Як випливає з назви, він буде спочатку доступний тільки в чорному кольорі. Якщо вам потрібен інший колір, вам доведеться особисто домовлятися з Rezvani. Але найбільша зміна під капотом.

Rezvani Alpha X Blackbird

Blackbird отримав новий 2,5-літровий чотирициліндровий двигун з приводним нагнітачем, який і робить колосальні 700 к.с. У той час як звичайний Beast Alpha вже досить швидкий, Blackbird може прискорюватися з місця до 100 км / год за 2,9 секунди. Над створенням двигуна працювали «чарівники» з Cosworth. Від них двигун отримав поршні, клапани, ковані шатуни і електронний блок керування.

Потужна силова установка поставляється в стандартній комплектації в комплекті з шістьма швидкостями механічної коробки передач. Пропонується також варіант з шестиступінчастою секвентальною (последовательною) трансмісією з можливістю зміни швидкостей за допомогою підрульових перемикачів. Така опція буде коштувати 15 000 доларів.

Rezvani Alpha X Blackbird

18-дюймові ковані диски приховують високоефективні углеродокераміческіе гальма AP Racing з композитних матеріалів – опційно.

У конструкції цього шалено хардкорного родстера широко використовується вуглецеве волокно, при чому як в екстер’єрі, так і в інтер’єрі, за рахунок чого маса автомобіля складає 952 кг.

  • Неймовірний дизайн

Великий шматок, що залишився від попередника Beast Alpha – це неймовірно круті двері SideWinder. Замість того, щоб просто відкриватися, вони ковзають вперед, як задні двері мікроавтобуса. Вони дуже круті і стоять плюс 129 000 доларів до базової ціни.

Покупці також зможуть вибирати з трьох варіантів шкіри, трьох типів сидінь і двох різних рульових коліс. Х-пакет включає в себе кілька відмінних елементів: яскраво-зелені елементи дизайну, розташовані на передніх крилах і спідниці. З особливостей моделі варто відзначити знімний дах, повністю світлодіодну систему освітлення і карбонові крісла.

Rezvani Alpha X Blackbird

  • Електронна начинка

За додаткові 2500 доларів можна додати високоякісну звукову систему Alpine, яка оснащена сенсорним екраном з Apple CarPlay. Вас також, ймовірно, цікавить онлайн-конфігуратор, з яким можна «пограти»? Так, він є.

Rezvani Alpha X Blackbird

  • Є і конкуренти

Серед суперкарів у родстера Beast Alpha X Blackbird є і конкуренти. Це Audi R8 і Acura NSX. Але, хоча вони є менш дорогими і більш розумними, жоден з цих автомобілів не може видати 700 к.с. з 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна, так як вони обидва важать значно більше. Єдиний найближчий конкурент, який може рвати з місця до 100 за 2,9 секунд – це McLaren 720S.

  • Ціна

Beast Alpha X Blackbird є найдорожчим автомобілем марки і пропонується за 225 000 доларів (6 270 637 гривень).

Ужероздумуєте над покупкою цього рідкісного звіра? Поспішайте! Автомобіль виходить сильно обмеженим тиражем – 5 примірників, з яких залишилося всього 4 штуки.

Rezvani Alpha X Blackbird

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ