Привіт з майбутнього – японська компанія Infiniti показала оригінальний концепт під ім’ям...

Привіт з майбутнього – японська компанія Infiniti показала оригінальний концепт під ім’ям Prototype 10

ПОДЕЛИТЬСЯ

Останнім часом кількість дебютів повністю електричних автомобілів зростає в геометричній прогресії. На цей раз виставка Pebble Beach Automotive Week в Монтереї, штат Каліфорнія принесла цілу плеяду цікавих проектів.

Деякі автомобільні компанії презентували вже практично готові концепти, як, наприклад Audi з проектом PB18 eTron, а інші виробники показали лише своє бачення автомобілів майбутнього. Одним з оригінальних дебютантів став infiniti з їх моделлю Prototype 10, яка поєднує класичні риси гоночного спорткара, дивовижну зовнішність і сучасні технології.

Infiniti 10 2

Допомога від провідних фахівців

Дизайн Infiniti Prototype 10 виглядає дуже екстравагантно. Футуристичні мотиви поєднуються з класичним чином гоночного автомобіля. Людиною, що курирує розробку екстер’єру моделі, став Карім Хабіб – колишній дизайнер компанії BMW. Саме він дав невелике інтерв’ю, де розкрив своє бачення проекту. «Прототип 10 повторює дизайн гоночних авто минулого століття. Ті машини поєднували неперевершену естетику і приголомшливу стилістику, яку ми і спробували втілити в нашому проекті ».

В результаті спорткар отримав приголомшливий вигляд. Тонкі, стілетообразние фари головної оптики вдало поєднуються з фактурним переднім бампером, що володіє невеликими прорізами в бічних сегментах і значним центральними повітрозабірником, пофарбованим в чорний колір. Похилий капот має стильну виштамповку по центру, під якою розмістилася емблема компанії.

Елегантний профіль машини виглядає чудово завдяки акуратним обводам кузова і бічних панелей, а також потужним повітрозабірника поблизу «стегон» авто. Під значними колісними арками розмістилися оригінальні легкосплавні диски темного відтінку.

Infiniti 10 5

Ще одним нестандартним рішенням є оформлення робочого місця водія. Пілот сидить в окремому «коконі», позаду якого знаходиться аеродинамічний «горб». Пасажирське місце просто закрито для створення кращого коефіцієнта опору. Задня частина виглядає гармонійно і лаконічно з акуратним бампером, витонченої кришкою багажника і написом Infiniti, що проходить через все корму моделі.

Інтер’єр Infiniti Prototype 10 також відповідає загальному образу концепту. У салоні встановлено одне гоночне крісло, оздоблене чорною шкірою і з чотирьохточковими ременями безпеки. Рульове колесо отримало оригінальну форму зі зрізаними частинами, а перед водієм буде сучасна жидкокристаллическая приладова панель.

Infiniti 10 4

 Майбутнє бренду

Ніяких конкретних цифр щодо технічних характеристик Infiniti Prototype 10 поки не надано. Очікується лише, що гоночний болід отримає повністю електрифіковану трансмісію, яка буде взаємодіяти з повнопривідною системою. Здебільшого, даний проект, лише прагнення японських інженерів показати свої можливості, а також продемонструвати своє бачення гоночного автомобіля майбутнього з боку компанії.

Самі представники концерну оцінюють даний проект як «фізичний прояв творчих і амбітних планів Infiniti по електрифікації бренду». До того ж Infiniti вже оголосила, що з 2021 року, кожна нова модель буде володіти повністю електрифікованим варіантом, що є частиною глобальної стратегії розвитку фірми.

Infiniti 10 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ