Корейський концерн готує сюрприз на шоу в Детройті – деякі подробиці концепту...

Корейський концерн готує сюрприз на шоу в Детройті – деякі подробиці концепту Hyundai Veloster

ПОДЕЛИТЬСЯ

До недавнього часу корейські автомобілі розглядалися виключно як практичні і недорогі «робочі конячки». Однак в останні десятиліття ситуація різко змінилася. Концерни стали випускати преміальні автомобілі, здатні змагатися з європейськими та японськими аналогами, а також періодично радують своїх шанувальників дійсно незвичайними і нетривіальними концептами.

Одним з таких є екстравагантний автомобіль Hyundai Veloster. Компактний хетчбек в 2015-му році підкорив публіку не тільки приємним спортивним дизайном. Разом з яскравим зовнішнім виглядом, власник отримував збалансовану ходову частину, гостре рульове управління і чуйні мотори, здатні подарувати задоволення від їзди. І ось, через три роки після дебюту, автомобіль зазнав суттєвого рестайлінгу напередодні Детройтського автосалону.

Цифрова інформація

Керівництво компанії змогло зберегти в таємниці зовнішній вигляд майбутнього покоління Хендай Велостер 2018-го року. Справжній «зрив таємниць» відбудеться вже безпосередньо на виставці. Поки ж, широкої громадськості надано лише комп’ютерний рендер екстер’єру та інтер’єру авто, що дає лише загальні уявлення про майбутню начинку авто.

Ясно, що візуально новий Hyundai Veloster 2018 буде мати багато спільного з моделлю I30, також відноситься до класу компактних міських хетчбеків. Однак основний упор буде зроблений на спортивну складову моделі. Це видно по роздутим колісним аркам, рельєфним боковим виштамповкам і ефектній подвiйнiй системі вихлопу, яка знаходиться по центру заднього бампера.

2018-hyundai-veloster-teaser-All-new-Veloster-Rendering-2

Інтер’єр, орієнтовно, буде розвивати тему мінімалізму, де максимум функцій виконує мультимедійна система з сенсорним управлінням, розміщена по центру панелі. Також приділяється особлива увага розташуванню приладів і органів управління, покликане створити для водія власний простір, що позитивно позначиться на суб’єктивному враженні від водіння, додавши йому гостроти.

2018-hyundai-veloster-teaser-All-new-Veloster-Rendering-3

За зовнішньою обгорткою

Спортивні ноти, які були задані дизайнерами компанії, підтримали корейські інженери. Технічні характеристики Hyundai Veloster 2018 покликані догодити навіть досвідченим водіям. Під капотом авто, орієнтовно, буде встановлено 2-х літровий силовий агрегат на бензинової тязі, оснащений турбіною. Його потужність становить 250 або 275 сил в залежності від ступеня форсування, а невелика маса авто укупі з швидким 6-ти діапазонним автоматом, дозволяє домогтися відмінних динамічних показників.

Для любителів економії палива пропонується 1,6-ти літровий турбодизель, здатний розвивати 200 сил і радує впевненим крутним моментом укупі з непоганим витратою. Такий же агрегат встановлюється на модель i30 SR.

2018-Hyundai-Veloster-N-prototype

Офіційний дебют

Офіційного дебюту моделі залишилося чекати зовсім небагато. Згідно з планами, презентація нового Hyundai Veloster 2018 має відбутися на найближчому автосалоні в Детройті, який буде проведено з 13-го по 28-е січня.

Там корейський виробник відкриє всі карти, оголосивши дату початку продажів і ціни на новий Хендай Велостер 2018. З огляду на місце презентації, швидше за все, першим ринком продажів буде Північна Америка. Однак, беручи до уваги непогані позиції компанії на вітчизняному ринку, велика ймовірність того, що в Україні Hyundai Veloster з’явиться вже до кінця цього року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ