Справжній полковник – в пику сучасним тенденціям американське ательє представило власну версію...

Справжній полковник – в пику сучасним тенденціям американське ательє представило власну версію моделі Hummer H1

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогоднішній світ все рухається в бік певної «рафінованості». Турботи про екологію, посилюються норми по викидах, поява однієї за одною електричних моделей. Навіть сучасні мускул-кари, типу Ford Mustang, замість класичного большеоб’емная мотора, отримали версії з турбованим двигуном 2,3 літра.

Правда, час від часу знаходяться ентузіасти, що йдуть всупереч сучасним тенденціям. Вони вважають, що автомобільні виробники стають надто вже «шовковими» і поступливими і створюють щось, що йде в розріз з сучасними тенденціями. Яскравим прикладом такого вчинку є розробка «автомобіля для справжніх чоловіків», представленого американською студією з Детройта, під назвою Launch Edition. Вони взяли за основу класичний військовий позашляховик Hummer H1 і зробили його ще більш брутальним, перетворивши в модифікацію Mil-Spec H1.

Hummer H1 2

Привабливість недосконалості

Класичний Н1 по суті став першою моделлю в історії американської компанії, випущеної на цивільний ринок. Військовий позашляховик був омологований для доріг загального користування і став таким собі зразком брутального і жорсткого автомобіля для безкомпромісних власників.

Разом з тим, він не був позбавлений ряду недоліків, на які звернули увагу фахівці ательє, який займався тюнінгом Hummer H1. Машина пройшла велику модернізацію, яка зачепила всі аспекти моделі, включаючи дизайн і технічну складову.

Позашляховик Hummer H1 обзавівся оригінальним обвісом, що включає додатковий захист фар, світлотехніку на даху авто, а також перероблену задню частину машини. Всі модифікації будуть виконані в матовому сірому кольорі, що надає брутальності і без того суворого позашляховику. Спеціально для авто були розроблені нові чорний колісні диски, взуті в агресивну зацепистость гуму. Сам автомобіль пропонує цілих п’ять типів кузова, включаючи ексклюзивне двухдверное виконання. В результаті всіх зовнішніх зміни довжина авто збільшилася до показника 4966 мм, що на 280 мм більше, ніж у оригіналу.

Крім оригінального обважування, Hummer H1 отримав перероблений інтер’єр. Суворий військовий позашляховик оснастили додатковими системами і опціями, що дозволили зробити аскетичний автомобіль цілком комфортним. Так, в салоні з’явилися шкіряні крісла, підстаканники і навіть додатковий клімат-контроль для пасажирів заднього ряду. Кожна деталь інтер’єру розроблена і спроектована в MSA – підприємстві, який співпрацює з аерокосмічної галуззю. Додатково автомобіль обзавівся також навігаційною системою, аудіопрогравачем JL Audio Premium і мультимедійним комплексом, чий екран розташований на центральній консолі.

Hummer H1 9

Виправляючи помилки

Старий мотор Duramax 6.6L LBZ Turbocharged Diesel V8 був грунтовно перероблений і практично розроблений з нуля заново. Кожна деталь була виготовлена вручну і перевірена фахівцями MSA. В результаті була замінена головка блок циліндра, впускний і випускний тракт, а також переглянуті налаштування турбіни.

Після такого тюнінгу Hummer H1 став володіти максимальною потужністю на рівні 500 кінських сил. При цьому крутний момент досяг захмарного показника в 1355 Ньютон-метрів. Класичний чотиридіапазонний автомат покликаний передавати цю міць на всі чотири колеса. Представники ательє заявляють про те, що підвіска була кардинально перероблена для того, щоб досягти максимального рівня комфорту. Тепер автомобіль впевнено себе почуває абсолютно в будь-якій ситуації.

Масивний 3,4-х тонний позашляховик вдалося розігнати до швидкості 155 км / ч. Однак основні його достоїнств виявляються на бездоріжжі. Глибина подоланого броду становить 1,07 метра, а дорожній просвіт на рівні 46 сантиметрів дозволяє проїжджати практично скрізь.

Майбутнє проекту

Всі п’ять модифікацій Hummer H1 вже доступні для замовлення. Покупці отримають свій автомобіль вже через чотири тижні після оформлення покупки. Для того, щоб стати власником такого позашляховика з новим обвісом і двигуном після тюнінгу, доведеться викласти мінімум 220 тисяч у.о.

Hummer H1 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ