Там, де сакури цвітуть – Honda Insight представила гібридну версію авто

Там, де сакури цвітуть – Honda Insight представила гібридну версію авто

ПОДЕЛИТЬСЯ

 Свого часу Honda Insight була одним з першопрохідців гібридного ринку, нарівні з відомою моделлю Toyota Prius. Однак останній виявився більш успішним з точки зору маркетингу, тому і придбав широку популярність. Але знаменитий японський концерн не має наміру так просто здаватися і представить оновлену Honda Insight, дебют якої відбудеться наступного тижня в Детройті.

Honda Insight 3

У боротьбі за економічність

Особливих подробиць про технічні характеристики Хонда Інсайт поки невідомо. Ясно лише, що авто буде оснащено 1,5-ти літровим бензиновим двигуном, який буде працювати спільно з батареєю літій-іонних акумуляторів. Причому, в міському режимі авто здатне пересуватися виключно за рахунок тяги, що позитивно позначиться на коефіцієнті викиду CO2 в навколишнє середовище.

Honda Insight 1

Правда про те, скільки він може проїхати в такому режимі, залишається тільки здогадуватися. Представники компанії вважають за краще не розголошувати інформацію і технічних характеристиках Honda Insight раніше офіційного дебюту. Але є дані про те, що витрата палива моделі складе близько 4,5-ти літрів на сто кілометрів пробігу. Це ставить автомобіль в один ряд з найближчими конкурентами в особі Toyota Prius і Kia Niro, які показують апетит в 4,4 і 4,8 літрів відповідно.

Максимум практичності

Японські автомобілі завжди робили ставку на зручність і практичність. Нова Хонда Інсайт не стала винятком цього разу. У компанії заявляють, що, хоч машина і буде ставитися до сегменту «преміум-компакт» і мати менше розміри, ніж соплатформенний Civic, внутрішнього простору в авто буде більше. Таких показників вдалося досягти за рахунок грамотного використання внутрішнього простору, а також застосування новітніх технологій, які дозволили зробити спинки сидінь тонше, без шкоди для комфортності.

Незважаючи на похилий дах, в салоні Honda Insight без проблем можуть розміститися п’ять дорослих осіб, а багажник дозволяє перевозити не тільки габаритні вантажі, завдяки своєму обсягу, а й довгі предмети – спинка задніх сидінь складається в пропорції 40/60. Обладнання автомобіля також буде відображати його чудове становище на ринку – машина оснащена самими останніми розробками в області інформаційно-розважальних систем і програм допомоги водіям.

Honda Insight 5

До інших плюсів, крім паливної економічності, варто віднести і приємний зовнішній вигляд авто. Дизайн Honda Insight дійсно можна вважати виразним. Це спортивна машина з купеобразним стрімким профілем, і стильною передньою частиною. Радіаторна решітка, стилізована під помах крил і тонка смужка світлодіодних фар надають спортивний вигляд моделі.

За словами Хеніо Арканджелі молодшого – старшого віце-президента американського підрозділу компанії: «Honda Insight сигналізує, що ми вступаємо в нову еру електрифікації з новим поколінням продуктів, які пропонують нашим клієнтам переваги передових технологій. Тепер ви не зобов’язані вибирати між одвічними автомобільними цінностями – преміальний статус, дизайн або технічна начинка ».

Honda Insight 4

Терміни дебюту

Як вже було сказано, модель знаходиться на завершальній стадії розробки. Дебют авто відбудеться на автосалоні в Детройті, вже найближчим часом. А початок продажів Honda Insight призначено на літо наступного року. Першим ринком стане ринок США. Правда, до Старого Світу автомобіль не добереться. Босами концерну прийнято рішення про продаж в Європі гібридного CR-V, який був представлений на Франкфуртській виставці в минулому році. Втім, з огляду на особливості українського ринку, цілком ймовірно, що старі моделі Хонда Інсайт прибудуть до нас з-за океану вже через кілька років.

Honda Insight 6

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ