Сірий кардинал – автомобільної громадськості заявили про модернізацію Honda Insight

Сірий кардинал – автомобільної громадськості заявили про модернізацію Honda Insight

ПОДЕЛИТЬСЯ

За весь час автомобілебудування набралося чимала кількість дійсно легендарних автомобілів. Але якщо мова заходить про якісь знакових моделях, то тут їх буде набагато менше. На думку спадають такі авто як Ford T, який змінив епоху або Toyota Corolla.

Сюди ж можна віднести авто Toyota Prius, яке одним з перших почало освоювати електричні технології та популяризувати гібридні машини. І цьому авто дісталася практично вся слава, хоча поруч була машини нітрохи не гірше, а в деяких аспектах навіть краще. Йдеться про гібридному автомобілі Honda Insight, який недавно пережив глобальну модернізацію.

Honda Insight 5

Iнші цінності

Незважаючи на загальну ідеологію, Honda Insight сповідує зовсім інші цінності, що помітно вже з першого погляду. Якщо гібрид Toyota намагається здатися «плюшевим» і «домашнім», то наш седан робить акцент на спортивній складовій. Розкоса оптика, поєднана великою хромованою перемичкою, відмінно гармонує з фігурним бампером, в якому прописалися світлодіодні смужки ходових вогнів.

Силует просто рясніє плавними переходами і лініями, створюють образ динамічного і спортивно налаштованого автомобіля. А задня частина виробляє приємний ефект за рахунок клиновидних стоп-сигналів, розбитих на кілька сегментів, фактурної кришки багажника, а також спойлера, що розташувався на ній. Автомобіль став не тільки агресивніше візуально – при цьому він став комфортніше. База розрослася до 2700-т мм, що дозволило вигадати більше місця в салоні для пасажирів і зробити авто більш практичним.

Правда, сам салон Honda Insight не особливо підтримує нотки, задані екстер’єром. Тут все досить традиційно – проста приладова панель з двома циферблатами, акуратний кермо, аналогічний хетчбеку Сивик, а також досить консервативна центральна консоль і оформлення всієї передньої панелі. Правда, це не позначається на «просунутості технологій», адже мультимедійна система здатна справлятися зі смартфона, а також створювати точку доступу Wi-Fi.

Honda Insight 3

Основні моменти

Але найважливішим приводом для гордості став саме двигун Honda Insight. Очікується, що автомобіль отримає 1,5-ти літровий мотор, який також доступний для моделі Сивик і кросовера СР-В. Бензиновий двигун з турбіною, потужністю 155 сил, буде працювати спільно з батареєю літій-іонних акумуляторів. Його сумарна потужність складе більше 200-т коней, а запас ходу виключно на електричній тязі – близько 90-ту км.

Директор американського підрозділу зазначив, що на сьогоднішній момент гібриди є кращими, ніж звичайні електромобілі. «Ви звільнені від необхідності заправлятися по 40-к хвилин і можете самі вибрати тип палива, на якому пересуваєтеся» – зазначив Хьюн Арканджелі. Особливих похвал заслуговує економічність моделі. Відповідно до заяв керівників проекту, витрата палива складе близько 4,5-ти літрів на 100 км, а сам автомобіль зможе їздити на електроенергії більшу частину часу.

Honda Insight 4

З-за океану

Головним ринком для збуту моделі є північноамериканський. Саме там початок продажів Honda Insight стартує найраніше. Потенційні покупці зможуть протестувати і придбати автомобіль вже влітку поточного року. Трохи пізніше модель добереться і до Європи. Поява в салонах офіційного дилера очікується до початку осені 2018 го, а ціна на ринку Старого Світу стартує з позначки близько 36-ти тисяч у.о.

Honda Insight 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ