Honda випустить гібрид третього покоління Insight замість Honda Civic

Honda випустить гібрид третього покоління Insight замість Honda Civic

ПОДЕЛИТЬСЯ
Новая Honda Insight 2018
Новая Honda Insight 2018

Honda воскрешає модель Insight – п’ятимісний пасажирський бензино-електричний гібридний седан з новим профілем – який займе місце Honda Civic. Консепт нової Honda Insight буде виставлений на автосалоні в Детройті в січні 2018 року.Очікувані нововведення третього покоління Honda Insight

У новому Insight буде представлена новітня двомоторний система гібридного приводу Honda, і влітку вона буде запущена в США в якості нового електрифікованого автомобіля в лінійці Honda, йдеться в прес-релізі компанії. Це забезпечить економію палива, яка буде конкурентоспроможна з іншими компактними гібридними моделями.

Консепт Honda Insight
Консепт Honda Insight 2018

Henio Arcangeli молодший, генеральний менеджер підрозділу Honda, зазначає, що нова модель Honda Insight була розроблена, щоб забезпечити достатній простір всередині автомобіля і кращі в своєму класі характеристики «без компромісів».

Історія розвитку моделі Honda Insight

Honda Insight 2012
Honda Insight 2012

Гібридна історія Honda почалася з Insight, представленого в 1999 році, який на кілька місяців перевершив Toyota Prius на ринку США і став першим гібридним автомобілем з бензиновим двигуном в Америці, а рейтинг економічності їзди по шосе по стандартам EPA був оцінений – 70 миль на галон.
Друге покоління п’ятидверного Insight дебютувало в 2009 році з великим внутрішнім простором і функціональністю.
Зовнішній вигляд Insight зазнав значних змін: в своєму першому поколінні був схожий на крихітну, каплевидную двухдверную модель, згодом перетворену в Prius-образний чотиридверний автомобіль у другому поколінні.
Продажі Insight в США досягли максимуму в 20 962 в 2010 році, проте, його продажу стали падати і через погані продажі він був знятий з виробництва в 2014 році.
Тепер Insight зазнає своє третє народження і приймає саму звичайну форму. Схоже, що це буде прогресивний Civic седан 10-го покоління з особою Accord.
Місце Insight в лінійці автопарку Honda

Ця нова модель, схоже, займе місце гібрида Civic, який був знятий з лінійки з останнім редизайном компактного автомобіля. З огляду на, що зовнішній вигляд і загальні пропорції Insight роблять його в зачительному ступеня схожим на Civic, можна припустити, що Insight використовує ту ж переднеприводную платформу.

Деякі подробиці від виробника. Увага спойлер))

На даний момент Honda не розкриває подробиці про Insight, яка показана в формі консепт кара. Проте зовні він виглядає в основному готовим до виробництва. Honda навіть демонструє ескізи повного інтер’єру, який виглядає трохи більш висококласним, ніж Civic, завдяки більш зручному цифровому вимірювального кластеру, більш великому центральному сенсорному екрану з регулятором гучності і кнопок перемикання, який був знайдений в ряді інших продуктів Honda, включаючи Accord 2.0T і Odyssey .

Новая Honda Insight 2018. Салон
Новая Honda Insight 2018

Відомо, що Insight буде використовувати версію двомоторної гібридної системи від новітнього гібрида Accord. З огляду на, що Insight менше, ніж гібрид Accord, і може обійтися менш ніж 212 кінськими силами, він може використовувати бензиновий двигун меншого обсягу, ніж чотирициліндровий 2-хлітровую двигун Accord. Очікування в економії палива високі, оскільки більший Accord має витрата палива 50 миль на галон відповідно до стандартів EPA, а Insight буде гнатися за Toyota Prius (яка має до 56 миль на галон) і Hyundai Ioniq (58 миль на галон).

Honda заявила, що взяла на озброєння новий підхід до створення автомобіля: сучасний стиль, дизайн, набір преміальних функцій і характеристик Insight, які залучають основних покупців автомобілів.

Honda заявляє, що Insight буде збиратися на заводі в Грінсбурга, штат Індіана, поряд з Civic і CR-V.

Очікувана ціна Insight в 2019 році буде трохи більше, ніж Civic, в середньому в діапазоні 20 000 доларів.

Джерела: http://www.autonews.com/article/20171219/OEM03/171219734/1657

https://www.caranddriver.com/news/2019-honda-insight-prototype-a-civic-hybrid-by-another-name-news

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ