Гряде сенсація! Land Rover випустить дводверна Range Rover

Гряде сенсація! Land Rover випустить дводверна Range Rover

ПОДЕЛИТЬСЯ
rr_svcoupe_interior_240118
Range Rover SV Coupe

У пресу просочився перший знімок нового Range Rover SV Coupe. Прем’єру авто очікуємо в березні на Женевському автосалоні.


Land Rover збирається побудувати дводверна Range Rover під назвою SV Coupe. Фотографія, якою на даний момент мають у своєму розпорядженні журналісти всього світу, розкриває поки тільки інтер’єр цього люксового автомобіля. Зовнішній дизайн і технічні характеристики поки залишаються для нас загадкою. Прем’єри доведеться чекати до березня. Вона відбудеться на Женевському автосалоні. Що ж, тим цінніше буде зустріч.

До тих пір будемо задовольнятися наявною інформацією і трохи історією розробки. Новий купе з «королівської» родоводу Range – це данина оригінальному дводверних Range Rover 1970 року. Його дебют приурочений до святкування 70-річного ювілею сімейства Land Rover.

land-rover-range-rover-reborn-6
Классика Range Rover 1970

Великі боси Land Rover обіцяють нам оснащення за останнім словом техніки, вишуканий двоколірний салон і дуже багато світла, простору і «розкішних на дотик» деталей. Також згадується оснащення першого в світі повнорозмірного позашляхового купе «широкими технічними можливостями персоналізації».

На тізері інтер’єру Range Rover SV Coupe чітко видно, що салон розрахований на 4 пасажирів і має дві зони, розділені колірним рішенням дизайнерів на білу передню і темно-синю задню. Зона передніх пасажирів (сидіння і приладова панель) оброблена високоякісною шкірою. Посередині салону розкішна дерев’яна центральна консоль.

SV Coupe буде випускатися в технічному підрозділі Land Rover SVO (Special Vehicle Operations) в Йорікшіре. Оголошено, що позашляховик буде випущений лімітованою серією 999 екземплярів. Дефіцит моделі обґрунтовує високу вартість. Передбачається, що покупці заплатять більше 200 тисяч євро. Це хитра задумка, так як черга на цю безсумнівно цікаву модель вже вибудовується.

Біг бос Land Rover Джон Едвардс сказав: «Запуском нового Range Rover SV Coupe ми запропонуємо клієнтам привабливу поєднання незрівнянної розкоші і ексклюзивності».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ