Гоночний Lamborghini Urus отримає серійне продовження

Гоночний Lamborghini Urus отримає серійне продовження

ПОДЕЛИТЬСЯ

Lamborghini Urus ST-X стане серійним продовженням однойменного концепту, представленого восени минулого року. Urus ST-X Concept позиціонувався маркою, як провісник автомобіля, який візьме участь в монокубку 2020 року.

У яскраво-зеленого шоу-кара був карбоновий капот з масивними повітрозабірниками, що забезпечують охолодження стандартної 650-сильної чотирилітрової бітурбовосьмеркі, задні антикрило, шестикутні бічні гоночні вихлопи і набір легкосплавних 21-дюймових колісних дисків з кріпленням однієї гайкою, «взутих» в шини Pirelli.

Для відповідності вимогою FIA Lamborghini Urus укомплектували сталевим каркасом безпеки, системою пожежогасіння і паливним баком стандарту FT3. Крім того, кросовер позбувся більшої частини шумоізоляції, а частина сталевих кузовних панелей замінили карбоновими. В результаті Urus ST-X Concept став на 25% легше базового Urus, споряджена маса якого становить 2197 кг. Перенастроєне шасі і підвищена за рахунок каркаса безпеки жорсткість кузова на кручення повинні зробити гоночний кросовер проворней дорожньої версії.

За словами глави відділу досліджень і розробок Lamborghini Мауріціо Реджіані, найскладніше було визначити, які компоненти залишаться загальними для Urus і ST-X, а які необхідно модифікувати, що зміни були мінімальними. Зараз у компанії вже є один прототип ST-X, який і візьме участь в заїздах монокубку в Європі і на Близькому Сході. Це будуть гонки не тільки на класичних асфальтованих кільцевих трасах, схвалених FIA, але і по бездоріжжю.

Точна дата прем’єри Urus ST-X поки невідома. За неофіційними даними, дебют гоночного кросовера намічений на наступний рік. Як повідомлялося раніше, купивши Lamborghini Urus ST-X, взяти участь в заїздах зможе будь-хто. Разом з автомобілем власник отримає технічну підтримку на гоночні уїк-енди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ