Гіперкар на 1900 к.с.

Гіперкар на 1900 к.с.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Automobili Pininfarina завершила перший етап програми аеродинамічних випробувань свого найпотужнішого серійного автомобіля – 1900-сильного електричного гіперкара Battista. Після серії тестів в аеродинамічній трубі розробники переробили передню частину кузова електрокара, зробивши «форму автомобіля ще більш красивою і елегантною і відповідної принципам дизайну Pininfarina».

Після презентації в Турині команда переходить до наступного етапу випробувань в аеродинамічній трубі і першим заїздам на треку, якими керуватиме колишній гонщик Формули 1 і Формули E, а зараз головний тест-пілот Automobili Pininfarina Нік Хайдфельд.

Battista – перший повністю електричний гіперкар Pininfarina. Автомобіль розроблений за участю хорватської фірми Rimac і був вперше представлений в березні цього року на Женевському автосалоні. Гіперкар укомплектований чотирма електромоторами, по одному на кожне колесо. Сукупна віддача силової установки – 1900 к.с. і 2300 Нм крутного моменту. З місця до 100 км / год Battista розганяється менш ніж за 2.0 с. Максимальна швидкість становить 402 км / ч. Заявлений запас ходу без підзарядки – 450 км.

Тираж Battista обмежать 150 одиницями: 50 продадуть в Європі, 50 в Північній Америці і 50 в країнах Близького Сходу і Азії. Кожен автомобіль зберуть вручну на заводі Pininfarina SpA в Камбіано, недалеко від Турина. Вартість гіперкара – 2 мільйони євро. Оформити попереднє замовлення можна на сайті компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ