Гіперкар Bugatti Divo випробували спекою

  ПОДІЛИТИСЯ

  Гіперкар Bugatti Divo був вперше представлений на конкурсі елегантності в каліфорнійському Пеббл-Біч 24 серпня минулого року. Своє ім’я Bugatti Divo отримав на честь французького гонщика Альбера Диво, двічі перемагав в сицилійської гонці Targa Florio в 1920-х роках. Дизайн гіперкара розроблений в стилістиці концепту Vision Gran Turismo, що став основою і для Bugatti Сhiron, який дебютував в березні 2016 року у Женевському автосалоні.

  Незважаючи на спільне коріння, Divo отримав повністю нові панелі кузова. У гіперкара більш гостра передня частина, «цілеспрямовані» боки і коротка задня частина з «найбільш божевільними задніми ліхтарями», подібних яким немає в жодного іншого сучасного серійного автомобіля.

  Обидва автомобілі укомплектовані 8.0-літровим мотором W16, генеруючим 1500 к.с. і 1600 Нм крутного моменту. У Divo агрегат буде поєднуватися зі спеціально розробленою коробкою передач. Також гіперкару переналаштували рульове управління і підвіску. Завдяки полегшеної конструкції Divo вийшов на 35 кг легше за Chiron.

  Як стверджують в компанії, під час недавньої серії випробувань, що проходила при температурі понад 40 градусів Цельсія, інженеру-розробнику Юлії Лемке вдалося розігнати Divo до 250 км / ч.

  Тираж Bugatti Divo обмежений 40 одиницями. Попередня вартість купе – п’ять мільйонів євро.

  ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ