Chevrolet Corvette ZR1 2018 від General Motors на Міжнородному автосалоні Дубай.

Chevrolet Corvette ZR1 2018 від General Motors на Міжнородному автосалоні Дубай.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Наступного тиждня відбудиться показ на Dubai International Motor Show, відповідно пройде він в Дубаї. Одним з експонатів буде новий Chevrolet Corvette ZR1 2018, фотографії якого потрапили в Інтернет, до офіційної презентації.

вид 1

За непідтвердженою інформацією та догадками спеціалістів, під капотом буде серце від V8 Z06, або абсолютно новий мотор з потужністю в 750 л.с. На фото двигун від Z06.

2015

Екстер’єр Corvette ZR1.

Відповідно фотографіям, які попали в мережу, помітно, що Chevrolet Corvette ZR1 2018 буде мати більш агресивні чорти кузова, ніж його попередник Corvette Z06. Найбільш виразні черти: більш масивні воздухозаборники, виразні решітки радіатора над спліттером (нижня частина бампера, що допомагає елементу аеродинаміки), масивний спойлер, а також капот з досить великим виступом під двигун.

2018-Corvette-ZR1-16

Інтер’єр Corvette ZR1.

Виходячи з фотографій інтер’єру, можно розраховувати на 10-ступінчату АКПП, яка спеціально для заднеприводних автомобілів розроблена компанією GM спільно з Ford. Так само можна зауважити, що в цій моделі розробники зробили акцент на вуглеволокно, для зниження ваги.

сало

Очікується, що Corvette ZR1 2018 буде як хардтопом, так і кабриолетом, що швидше за все, стане вдалим варіантом, для сьомого покоління серед спортивних автомобілів. Ціна Chevrolet Corvette ZR1 та комплектації залишаються невідомими. Планується випустити не більше 10 000 екземплярів.

А поки, будемо очікувати офіційної презентації Chevrolet Corvette ZR1 на Dubai International Motor Show, яка відривається 14 листопада 2017 року і буде тривати чотири дні, до 18 листопада.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ