General Motors: електрокари і автомобілі з ДВС порівняються в ціні

General Motors: електрокари і автомобілі з ДВС порівняються в ціні

ПОДЕЛИТЬСЯ

Глава General Motors Марк Ройсс озвучив план розвитку електричного напрямки концерну. В інтерв’ю Bloomberg Ройсс сказав, що до 2023 року GM планує продавати 20 електричних моделей по всьому світу. При цьому він заявив, що незабаром електрокари порівняються в ціні зі звичайними бензиновими і дизельними автомобілями, і це станеться набагато раніше, ніж очікується. Через постійно посилюються екологічних норм розробка ДВС стає дорожче, тоді як розвиток електричних технологій дозволяє виробникам знижувати ціни на електрокари.

За словами Ройсс, GM скорочує витрати на акумулятори та автомобілі, що в кінцевому підсумку дозволить заробляти на продажу електрокарів. Поки компанія втрачає на продажу кожного електрокара Chevrolet Bolt тисячі доларів.

У США Chevrolet Bolt коштує 37 тисяч доларів, що, за даними видання, відповідає середній ціні електрокара на американському ринку. Аналогічний базовий седан або хетчбек з ДВС коштує менше 20 тисяч доларів. Наскільки швидко GM вдасться скоротити настільки істотний розрив і досягти паритету, покаже час.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ