Експансія – або початок нової ери? Що можуть зробити китайці?

Експансія – або початок нової ери? Що можуть зробити китайці?

ПОДЕЛИТЬСЯ

Людині властиво прагне до кращого. Коли він домагається певних успіхів, він ставить собі нові цілі і йде до них. Подібну аналогію можна провести з автомобільними концернами. Ще 20-ть років тому китайські машини вважалися чимось безглуздим і незрозумілим. Сьогодні ж компанії з Піднебесної представляють концепти, здатні здивувати навіть досвідчених покупців.

На автосалоні в Пекіні, який придбав вагоме місце в плеяді світових виставок, компанія Geely представила концептуальну модель кроссовера з невигадливою назвою Concept. Метою проекту є показати, наскільки близько китайський автомобіль може подойті до преміального сегменту.

Geely 2

Європейська зовнішність

Варто сказати, що компанія Geely – це величезний концерн, який має багатий досвід взаємодії з передовими європейськими інженерами. Корпорації належать такі європейські бренди як Volvo або Lotus. В процесі роботи над дизайном кросовера Concept були використані сили якраз цих підрозділів.

Екстер’єр позашляховика вийшов досить цікавим. Округлий плоский капот нависає над хижим розрізом лазерних фар. Оригінальне оформлення переднього бампера має на увазі наявність протитуманних ламп у формі пісочного годинника. А панелі решітки радіатора мають оригінальний малюнок.

Рельєфні бічні панелі відмінно гармонують з м’язистими колісними арками і тонкими бічними дзеркалами, а нижня частина порогів оброблена захисним пластиком. На особливу увагу заслуговують замасковані передні і задні стійки, які вкупі з нахиленою дахом створюють враження, ніби автомобіль готується до стрибка.

Корми більш традиційна – світлодіодна техніка, акуратний задній бампер і невеликий спойлер, що нависає над повністю панорамним дахом. Спостережні глядачі відзначать певне візуальне схожість з Range Rover Velar – саме цю модель заочно визначили в суперники Geely Concept.

Geely 3

З розбігу в салон

Ще однією цікавою особливістю Geely Concept є оригінальне компонування кузова. Позашляховик начисто позбавлений центральних стійок, а задні двері відкриваються проти руху. Віце-президент компанії, Гай Бургойна, заявив про те, що це рішення зробить автомобіль більш ефектним. «Ми вирішили привнести свою родзинку. Нам завжди подобалися подібні моделі, і ми вирішили зробити цей хід щодо кросовера ». Примітно, що жорсткість кузова від цього не постраждала – силова структура розрахована відповідним чином.

Оригінально виглядає і внутрішнє оздоблення кросовера. Інтер’єр Geely Concept створений в стилі «8-ми бітного дизайну» – звідси прості панелі і рівні кути. Навіть кермо придбав химерну форму. Самим оригінальним рішенням виглядає оформлення приладової панелі – тут цифри просвічуються через тканину обшивки. Коли двигун вимкнений, дисплей просто зникає. На центральній консолі притулився монітор мультимедійної системи, а під ним – оригінально оформлені дефлектори обдування. Задні пасажири теж отримають в своє розпорядження рідкокристалічні екрани з доступом в інтернет.

geely 6

Концепт або майбутнє компанії

Поки керівництво компанії заявляє про те, що це своєрідна «декларація сили» – показник широких можливостей компанії і модель не планується для виходу в серію. Однак деякі напрацювання цілком можуть стати в нагоді майбутнім кроссоверам китайського бренду. Так що не виключено, що скоро ми побачимо оригінальний кузов або нестандартні приладові панелі на інших автомобілях компанії.

Geely 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ