Geely створила новий бренд електромобілів – Geometry

  ПОДЕЛИТЬСЯ

  На китайському Geometry звучить Jihe. Під такою назвою – Geely Jihe A – електричний седан виходить на ринок Піднебесної. Як було оголошено, Geometry стане новим міжнародним брендом для всіх електромобілів Geely. Це будуть автомобілі сегмента high-end, завдяки яким керівництво Geely розраховує увійти в десятку провідних світових автоконцернів. Відповідно до плану розвитку марки до 2025 року лінійка Geometry буде складатися з десяти моделей, включаючи кросовери і мінівени. Всі вони будуть позначені буквами, а комплектації отримають математичні індекси. У випадку з седаном Geometry A – це A², A³ і A͗n.

  На світовий ринок «четирехдверка» вийде в тих же специфікаціях, що і в Китаї: Standard Range і Long Range. Перша комплектується батареєю 51.9 кВт • год, друга – 61.9 кВт • год. Запас ходу відповідно становить 410 і 500 км по циклу NEDC. Електромотор в приводі передніх коліс один і той же – з віддачею 163 л.с. і 250 Нм. Максимальна швидкість – 150 км / ч, час прискорення з місця до 100 км / год – 8.8 секунди.От станції швидкої зарядки акумуляторних батарей електрокара заряджається від 30 до 80% ємності за 30 хвилин. В оснащення моделі увійшло «пристрій Super E», здатне забезпечувати електроенергією побутові прилади: ноутбуки, освітлювальні й інші.

  Одна з особливостей GE11 – низький коефіцієнт лобового опору – всього 0.2375. Це один з кращих показників в цьому сегменті. Також заявлено, що жорсткість даху седана перевершує американські стандарти IIHS, а в оснащенні повний набір електронних асистентів. Завдяки численним камерам і радару Geometry A відповідає другому рівню автономності та може самостійно змінювати смугу руху, паркуватися і пересуватися в режимі адаптивного круїз-контролю на швидкості до 150 км / ч.

  На китайському ринку базова версія Geometry A² Standard Range коштує $ 31 510, топова комплектація Long Range – $ 37 500. Вартість моделі на інших ринках поки не оголошена.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ