Перший в черзі – американський концерн Ford планує суттєве оновлення кросовера Kuga

Перший в черзі – американський концерн Ford планує суттєве оновлення кросовера Kuga

ПОДЕЛИТЬСЯ

На даному етапі розвитку саме кросовери правлять автомобільним світом. Згідно зі статистикою Форд, більше половини продажів припадає саме на цей тип кузова. Дані результати цілком зрозумілі – такі моделі підкуповують своєю універсальністю. Звичайно, вони поступаються хардкорним позашляховиків поза асфальтом або спорткарів на треку. Але в умовах реального життя це дійсно практичні і зручні автомобілі.

Досить успішним представником даного сегмента є модель Ford Kuga. Однак нинішнє покоління дебютувало ще в 2012-му році, що досить багато за сьогоднішніми мірками. І ось, керівництво компанії прийняло рішення про масштабну модернізацію кросовера.

Ford Kuga 2

Ховаючись за маскою

Автомобільні журналісти спіймали позашляховик на планових тестах і зробили перші знімки моделі. Очікується, що дизайн Ford Kuga істотно зміниться. Очевидно, що практично всі кузовні панелі стануть повністю новими. Машина хизується розширеними колісними арками і збільшеним заднім свесом. Орієнтовно, модель розроблена на новій платформі, спільній з популярним хетчбеком Форд Фокус. Зміниться також корми моделі і форма задніх дверей.

Відповідно до заяв менеджерів компанії, інтер’єр Ford Kuga буде перероблений в дусі сучасних тенденцій. Горизонтальні дефлектори обдування будуть розміщені на передній панелі, а центральна консоль – віддана під мультимедійну систему. Сенсорний екран буде плаваючим, що дозволить краще відрегулювати його під себе, а сам комплекс має в своєму розпорядженні широким функціоналом і здатний взаємодіяти зі смартфонами за допомогою додатків Apple CarPlay або Android Auto.

Ford Kuga 4

Цікаві плани

У плані технічних змін Ford Kuga залишиться більш традиційним. Втім, з’являться і цікаві новинки. У лінійці моторів залишаться 1,5-ти літровий турбований двигун на 182 кінських сили, а також турбодизель, об’ємом 2 літри і потужністю 140 коней. Пропонується як передньопривідний варіант, так і модифікація з повним приводом.

Нова платформа дозволяє встановлювати гібридні або повністю електричні трансмісії, а поява таких модифікацій – лише питання часу. Силова установка Форд Куга розроблена по системі «м’якого» гібрида. Додатковий стартер-генератор, допомагає в режимі міського трафіку або при інтенсивних розгонах.

У босів фірми вельми амбітні плани щодо просування подібних модифікацій. Компанія витратить майже 9 млрд. Доларів на те, щоб до 2022 року вивести 40 електрифікованих автомобілів, зокрема й повноцінні EV, на різні ринки.

Ford Kuga 5

Терміни появи

Авто поки ще проходить випробувальні тести, і до початку продажів Форд Куга ще рано. Очікується, що автомобіль з’явиться на ринку Старого Світу не раніше другої половини 2019 го. Тоді ж очікується дебют і в Україні. Основними конкурентами моделі стане європейський десант в особі Renault Kadjar, Volkswagen Tiguan і Peugeot 3008. Попередня ціна оновленого Ford Kuga – 27 тисяч у.о. за авто в базовій комплектації.

Ford Kuga 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ