Ford Mustang оснастили мотором від «зарядженого» Focus RS

  ПОДЕЛИТЬСЯ

  У пакет 2.3L High Performance Package увійшла 2.3-літрова «турбочетвірка» EcoBoost зі збільшеним турбокомпресором типу twin-scroll, новим радіатором і блоком управління. Віддача мотора – 335 к.с. і 474 Нм крутного моменту, доступних в діапазоні 2500-5300 об / хв. Надбавка в потужності в порівнянні зі стандартним двигуном EcoBoost склала 20 л.с., максимальний крутний момент залишився тим самим, але, як стверджують в компанії, крива крутного моменту на 40% ширше.

  Агрегат може працювати з 6-ступінчастою механічною коробкою передач Getrag або з 10-ступінчастим “автоматом” SelectShift. З новим мотором Mustang прискорюється з місця до 96 км / год за 4.5 секунди, а максимальна швидкість складає 250км/год проти колишніх 195 км /год.

  У спортпакет також увійшла гальмівна система з чотирьохпоршневими супортами, розпірка передніх стійок, збільшені стабілізатори поперечної стійкості (спереду до 32, ззаду до 21,7 мм), активна вихлопна система з чотирма патрубками, перекалібрувати рульове управління, ABS і система зміни режимів руху.

  Зовні Ford Mustang c 2.3 EcoBoost можна відрізнити по збільшеному чорному переднього спліттеру, радіаторних гратах зі зміщеною в бік емблемою моделі, сірим корпусам бічних дзеркал, смугах на капоті і спеціальним шильдикам на кузові. Також «Мустанг» дісталися 19-дюймові колісні диски в особливому дизайні і невеликий задній спойлер.

  У американських дилерів пакет Mustang 2.3L High Performance з’явиться цієї осені. Ціни поки не оголошені.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ