Пити електрику – частина нової стратегії Fiat стане поява оновленої моделі 500,...

Пити електрику – частина нової стратегії Fiat стане поява оновленої моделі 500, здатної пересуватися виключно на електричній тязі

ПОДЕЛИТЬСЯ

Мабуть, саме європейський підхід до автомобілів, є найбільш практичним. Невеликі вузькі вулички, висока щільність авто і крихітні місця для паркування сформували середу, де найбільш популярними і затребуваними стають невеликі хетчбеки. У Німеччині пальму першості тримає Volkswagen Golf, Англія хвалиться Mini Cooper, а італійці звели в культ свій Fiat 500.

Але в світлі постійно посилюються норм по екології, навіть це автомобілі починають втрачати свою привабливість. Тому італійські інженери засіли за креслярські дошки і вже зовсім скоро здатні будуть представити світові електрифікований 500-й.

Концепція розвитку

Генеральний директор FCA Серхіо Маркіонне заявив про те, що даний проект має особливу важливість для перспективи розвитку. «Концепція Fiat 500 Green виходить за рамки тільки 500-го. Ми плануємо використовувати культовий статус і новітні технології для того щоб створити ціле сімейство ідеальних міських автомобілів ».

У загальну концепцію розвитку входить також поява невеликого електричного універсала на баз моделі Fiat 500, який отримав назву Cinderella. «Ми плануємо використовувати наш досвід, отриманий з Fiat Panda. З моменту своєї появи в 1980 році Panda зуміла розвиватися, залишаючись вірним своєму знайому іміджу справжнього, «без суєти», міського автомобіля. Ми впевнені, що можемо розвинути цю ідею в особі 500-ї моделі, використовуючи сучасні напрацювання і технології ».

Слідуючи за часом

Концерн FCA намагається йти в ногу з часом і підтримав повсюдну ініціативу відмови від дизельних моторів. Це спричинило за собою посилене вивчення і розширення сегмента електричних і гібридних автомобілів. Новий електрокар буде розроблений на базі наступного покоління Fiat 500, який з’явиться на ринку в найближчі пару років.

Архітектура платформи також ляже в основу для моделі Panda. М’який гібрид складається з 12-вольта стартерного генератора з ремінним приводом. Повністю електрична версія також буде представлена і буде володіти запасом ходу на рівні 500 км на одній зарядці.

Модель 500e буде одним з чотирьох електричних силових агрегатів, пропонованих FCA. Серед інших електричних авто концерну, які повинні з’явитися найближчим часом – модифікації Jeep Grand Commander, Maserati Alfieri і Quattroporte. Основною метою компанії є створення і заповнення ще неосвіченого сегменту компактних електричних авто. Адже модель 500е по суті буде першим представником цієї ніші – основний конкурент в особі Mini EV з’явиться на світ лише в другому півріччі 2019 го.

Відмова від зайвого

Виробництво Fiat 500e вимагає додаткових потужностей. У зв’язку з цим керівництво компанії прийняло рішення в найближчому майбутньому відмовитися від непопулярних моделей в особі Punto або Tipo. Саме на цих конвеєрах буде проводитися електрична версія. Початок продажів моделі має відбутися вже до кінця поточного року, а план розвитку всього концерну FCA має на увазі появу більш десяти нових модифікацій авто вже в найближчі кілька років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ