FIA слідом за Формулою 1 перейде на гібриди

FIA слідом за Формулою 1 перейде на гібриди

ПОДЕЛИТЬСЯ

Спочатку нові транспортні засоби будуть мати загальну схему силової установки. Можливість допрацьовувати агрегати команди отримають у 2025 році. В правилах Чемпіонату обумовлено, що на етапах, що проходять через населені пункти, ралійні автомобілі зможуть їздити на електротязі, а використовувати гібридну силову установку на повну потужність на спецдільницях.

Найближчим часом в WRC почне діяти ряд інших нових правил. Наприклад, з метою зниження витрат і запобігання війни між виробниками шин з 2021 по 2024 рік їх розробка буде заморожена. З 2022 року учасники програми повинні будуть використовувати кузова серійних автомобілів або використовувати в своїх ралійних автомобілях деталі стандартних дорожніх машин, на яких вони базуються. Крім того, учасники отримають можливість «масштабування» кузова в встановлених межах, що дозволити більшим автомобілів відповідати заданим розмірам.

Прийняття рішення про перехід WRC не дивно. Наприклад, Формула 1 використовує гібриди з сезону 2014 року. Крім того, про вихід з Чемпіонату через неможливість використання електрифікованих автомобілів кажуть деякі учасники. Так в цьому році Citroen заявив, що навряд чи залишиться в WRC після 2020 року, якщо в загальну гоночну серію не введуть якусь форму електрифікації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ