Так ось вона яка – Ferrari 488 Pista розкрила деякі карти перед...

Так ось вона яка – Ferrari 488 Pista розкрила деякі карти перед дебютом в Женеві

ПОДЕЛИТЬСЯ

Поява на світ нової представника від італійських суперкарів – це завжди грандіозна подія. Особливо, коли воно відбувається трохи раніше, ніж передбачалося за планом. Звичайно, ні для кого не секрет, що Ferrari працює над більш легкої і потужною, орієнтованої на трек версією середньомоторного 488. І дебют спорткара повинен відбутися вже зовсім скоро. А шпигунські знімки, отримані всюдисущими репортерами, підтверджують припущення і привносять свіжі штрихи в загальну картину.

Вишукана агресивність

Дизайн Ferrari 488 Pista буде зразково-витонченим, як і личить італійській школі художників. Тут агресивно-спортивні мотиви гармонійно сусідять з естетичної складової. Так, з’явиться більш глибокий передній бампер, змінений задній дифузор і нова вихлопна система.

Базовий образ 488-й залишиться незмінним, проте все нові елементи, служать практичної мети. Наприклад, для зниження ваги будуть широко застосовуватися карбонові деталі. Відповідно до заяв італійських інженерів на Ferrari 488 буде «найпоширеніше використання карбону серед болідів компанії». Так, передній і задній бампер, капот виконані з вуглецевого волокна. Таким же став активний задній спойлер і внутрішня панель приладів.

Що відносно внутрішнього наповнення, то воно стало біднішим. Гоночної специфікації розкіш не потрібна. Розробники викинули все, що тільки попалося під руку. Так, на Ferrari 488 Pista не буде навіть стандартного бардачка, а сидіння стали карбоновими, без електричних регулювань – все на догоду легкості.

ferrari 488 3

Все для продуктивності

Звичайно ж, гоночні мотиви торкнулися ходову частину авто укупі з його технологіями. Завдяки всім вищеописаних змін у вигляді переднього S-образного воздуховода і заднього дифузора, виготовленого в стилі GTE Le Mans, вдалося істотно поліпшити аеродинамічні характеристики. Стверджується, що новий пакет буде на 20% більше аеродинамічний ефективним, ніж у стандартної 488-й. Також будуть встановлені нові 20-дюймові легкосплавні диски, які на 40% легше, ніж колеса, встановлені на базовій моделі. Як обувки для Ferrari 488 Pista вибрали гоночні шини Michelin Sport Cup 2, які дозволять точно контролювати поведінку машини на максимальних швидкостях і забезпечувати належний зачіп.

Відносно технічних характеристик Ferrari 488 Pista відомо відносно небагато. Очікується, що для машини спеціально буде розроблена гоночна трансмісія, а мотор буде модифікований з метою підвищення віддачі. В даний момент стандартна версія має 3,9-ти літровим двухтурбінний агрегатом, що розвиває 661 к.с. Очікується, що після глобального тюнінгу на виході буде більше 700-та коней. До того ж, в результаті переробок сам мотор стане на 10% легше стандартної варіації.

ferrari 488 4

Скоро на трек

Офіційний дебют Ferrari 488 Pista повинен відбудуться на Женевському автосалоні в березні 2018 го року. Зараз же італійські маркетологи намагаються всіляко підігрівати інтерес до гоночному боліду, допускаючи контрольовані «витоку інформації». Очевидно, що гоночна версія вийде суто лімітованим тиражем, який тут же розкуплять епатажні колекціонери і автолюбителі. Нам же залишається лише насолоджуватися естетикою цього спорткара.

ferrari 488 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ