Ferrari анонсувала прем’єру гібридного суперкара

Ferrari анонсувала прем’єру гібридного суперкара

ПОДІЛИТИСЯ

Гібридний Ferrari 488 стане другою новою моделлю, представленої італійською маркою в цьому році, після представленого на березневому автосалоні в Женеві наступника моделі 488 GTB – F8 Tributo. За інформацією Carscoops, автомобілі будуть продаватися паралельно.

«Друга модель (гібрид Ferrari 488) Буде представлена ​​в кінці цього місяця, а світова прем’єра відбудеться тут, в Маранелло. Як ми заявляли раніше, це буде першокласний гібрид з продуктивністю спеперкара і істинної красою », – сказав глава Ferrari Луї Камільєрі під час оголошення фінансового звіту компанії за перший квартал цього року.

За словами Камільєрі, майбутній гібрид не стане заміною F8 Tributo і «буде вище 812 Superfast», 6.5-літровий V8 якого генерує 800 к.с. і 718 Нм. Зайняти таке високе місце в модельній лінійці марки гібрид зможе, тільки запропонувавши покращене співвідношення потужності і ваги.

Інформації про силові агрегати гібрида компанія не надала. Імовірно, суперкар отримає гібридну силову установку на базі твін-турбо мотора V6 сумарною потужністю 733 к.с. і 1084 Нм крутного моменту.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ