З далеких далей. На фестивалі в Гудвуді очікується дебют оригінального суперкара Fenyr...

З далеких далей. На фестивалі в Гудвуді очікується дебют оригінального суперкара Fenyr Supersport

ПОДЕЛИТЬСЯ

Схоже, що фестиваль швидкості в Гудвуді не дає спокою світовим автовиробникам. Це не дивно, адже кожен день цей захід відвідує близько 150 000 чоловік, а за всі дні проходить близько 600 000 тисяч. Це відмінний спосіб заявити про себе не лише глобальним корпораціям з їх Tesla Model 3 або Toyota Supra, але і невеликим ательє.

Цього року автомобільні шанувальники можуть помилуватися на справжню екзотику – суперкар з близького сходу. Компанія Emirati W Motors розробила власну модель Fenyr Supersport спільно з італійським інженерним бюро Magn Steyr Italia. В результаті вийшов досить цікавий проект.

Fenyr Supersport 2

Апеннінські мотиви

Дизайн Fenyr Supersport вийшов до пари справжньому спорткару. Рубані форми, хижа передня оптика, фактурний бампер з величезним зевом повітрязабірників. Профіль виглядає не гірше: динамічний силует, який досягається за рахунок похилого даху, екстравагантні вигини бічних порогів і стильні легкосплавні диски. А кормова частина хизується масивним бампером з додатковою «гребінцем», Г-подібними світлодіодними стоп-сигналами і оригінальним оформленням моторного відсіку.

За незграбними лініями відчувається школа італійського дизайну. З деяких ракурсів Fenyr Supersport виглядає як одна з можливих моделей Lamborghini і недосвідчений автомобіліст міг би помилитися. Разом з тим, інженери зважилися на кілька цікавих ходів. Наприклад, двері відкриваються проти ходу, що вкрай неспецифічно для суперкара.

У салоні переважають карбонові деталі: вони присутні на дверних картах, бічних панелях, центральній консолі і сидіннях. Гоночні ковші мають відмінну бічну підтримку і оброблені алькантарою з червоною прострочкою. Перед водієм розташована цифрова приладова панель, а на центральній консолі встановлена мультимедійна система з сенсорним екраном, укладена в металевий каркас.

Fenyr Supersport 5

Технічні подробиці

За рахунок широкого застосування легких сплавів в конструкції авто, інженерам вдалося максимально знизити вагу машини. Суха маса Фенір Суперспорт становить всього 1350 кг. В якості силового агрегату був узятий 3,8-ми літровий шестициліндровий двигун, що встановлюється в топові моделі Порше. Після доведення системи харчування і випуску, а також перенастроювання паливних карт, вдалося досягти показників на рівні 789 кінських сил і 980 Нм крутного моменту.

Динаміка авто вражає уяву. Першу сотню модель здатна розміняти вже через 2,7 секунди, що ставить її в один ряд з такими суперкарами як Zenvo TS1 GT. Максимальний показник не розголошується, проте представники компанії заявляють, що це буде цифра далеко за 300.

Fenyr Supersport 4

Дебют, тираж, вартість

Офіційний показ повинен відбудуться вже на цьому тижні – на фестивалі швидкості в Гудвуді, проведеному з 12-го по 15-е липня. Тоді ж буде оголошено і початок продажів Fenyr Supersport. Всього ательє планує випускати по 25 екземплярів щорічно, що робить модель раритетної вже з виходом з конвеєра. Також оголошена вартість авто. Початкова ціна Fenyr Supersport становить близько 1,5-ти мільйонів доларів.

Fenyr Supersport 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ