Ще один новачок Женевського автосалону: концепт-кар Renault EZ-GO

Ще один новачок Женевського автосалону: концепт-кар Renault EZ-GO

ПОДЕЛИТЬСЯ

Так що ж це: автобус (?) Або автомобіль?


  • Renault в тренді

Від такої великої кількості новачків, концепт-карів і гіперкарів розбігаються очі! Кожен поважаючий себе автовиробник готує до чергового авто шоу сюрприз один одного крутіші і сучасніше. Ось і Renault не залишився в стороні. У Парижі вже готові презентувати на Женевському автосалоні на наступному тижні новий перспективний концептуальний автомобіль: EZ-GO.

Відповідно до обіцянкою бренду Renault Easy Life, «компанія вибрала Женевське авто шоу 2018 року, щоб скинути завісу таємниці зі своєї нової концепції, яка втілює в собі бачення загальної міської мобільності».

Renault Symbioz
Renault Symbioz концепт

Їзда на лімузині десятиліттями була мрією кожного з нас. А уявіть, що почуття, коли ти в центрі загальної уваги, натяк на розкішне життя, як в рекламному ролику Renault, невблаганно до нас наближається, гіпнотизуючи розкішною обстановкою і обіцянкою шикарного життя, наповненою такими ж казковими вечорами.

Цікаво, чи передбачається створювати окремі автодороги для таких елітних маршруток? Тому як, здається нам, в наших дорожніх умовах таким клубним автомобілям не вижити. Ну, так, не будемо про сумне. І так, зануримося в «казку» …

  • Вітальня на колесах

Що, якщо новий лімузин буде прозорим? І без водія? І що, якщо це дозволить вам користуватися в дорозі усіма зручностями з вашої власної вітальні?

Рано чи пізно автономні транспортні засоби стануть реальністю. І, швидше за все, їх перше широке використання буде проводитися в сегменті громадського транспорту. Там, де без зусиль можна налаштувати заздалегідь певні маршрути. Протягом 120 років Renault був захоплений полегшенням життя клієнтів.

Renault Trezor
Renault Trezor концепт

Варіант такого автомобіля громадського транспорту буде представлений на Женевському автосалоні 2018 року. Сьогодні, за тиждень до відкриття авто шоу, Renault випустив дуже короткий 13-секундний відео ролик-тизер, який отримав назву «концепція міської мобільності» EZ-GO. У відео можна помітити групу молодих людей, що сидять в автомобілі. При чому одна пара сидить боком, і жоден з пасажирів не носить ремені безпеки, що відображає лаунж-майбутнє автономних автомобілів.

Згідно Renault, «прозора вітальня на колесах» буде безпілотним електричним автомобілем з оригінальним дизайном, підключеним до дорожніх мереж і службам. Крім того, використання EZ-GO передбачає, як «індивідуальне володіння, так передбачає різні варіанти спільного використання для забезпечення мобільності пасажирів».

  • У традиціях Symbioz

Інших подробиць про світову прем’єру EZ-GO виробник не повідомляє. Однак, як видно з опису, автовиробник натякає на концепцію Symbioz, представлену в минулому році на Франкфуртському автосалоні. Автомобіль, який повинен бути «повністю інтегрований в екосистему людини».

Що це означає? Ймовірно, ми побачимо в EZ-GO деякі технології, які використовуються на Symbioz, в тому числі його здатність виступати в якості пристрою накопичення і зберігання енергії, коли він не використовується.

Renault Symbioz
Гостиная на колесах, воплощенная в Renault Symbioz

Чотиримісний салон із сидіннями, представлений в торішньої концепції Symbioz, з двома передніми кріслами, що обертаються на 180 градусів навпаки двох інших пасажирів, було перетворено на EZ-GO в те, що виглядає на відео як лавки, розташовані з боків транспортного засобу.

Що найважливіше, залишилося неясно, запозичив чи новий EZ-GO Renault кавовий столик від Symbioz. 🙂

На даному етапі іншої більш конкретної інформації про це преміум маршрутному таксі поки немає. Будемо стежити за новинами з швейцарського шоу починаючи з вівторка – 6 березня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ