Сплав елегантності і потужності – на фестивалі компанія Eadon Green представила вкрай...

Сплав елегантності і потужності – на фестивалі компанія Eadon Green представила вкрай цікаву модель Zeclat

ПОДЕЛИТЬСЯ

Багато справедливо вважають, що час є найкращим суддею. Саме по закінченню багатьох років можна сказати, що ту чи іншу подію дійсно має цінність. Це саме можна сказати і до естетичної складової. Багато автолюбителів тягнуться до ретро-автомобілів, вважаючи, що в них є більше краси і «натхненності», ніж в сучасних уніфікованих моделях.

А деякі виробника прагнуть зіграти відразу на двох фронтах, пропонуючи візуально старомодний спорткар, оснащений найсучаснішими технологіями. Подібна подія трапилося на фестивалі швидкості в Гудвуді, де був представлений цікавий автомобіль Eadon Green Zeclat.

Елегантна класика

Візуально авто виконано в стилі розкішних моделей 30-х років минулого століття. Роздуті колісні арки, масивний капот, оригінальна радіаторна решітка і фактурний передній бампер з величезним повітрозабірником. Елегантний вигин бічних панелей відмінно гармонує з похилою лінією даху і легкосплавними колісними дисками 21-го діаметру.

Найбільш сильне враження Eadon Green Zeclat. Виробляє при погляді ззаду. Корми авто хизується похилим кришкою багажника, плавно переходить в заднє скло. А на бічних крилах розташовані вертикальні стоп-сигнали, витончено поєднуються з невеликим бампером, що притулив номерний знак. При своїй зовнішній старомодності авто далеко від анахронізму в плані технічних рішень. Панелі кузова виготовлені з вуглецевого волокна, а шасі – з панельного вуглець-нано-композиту (нова альтернатива карбону).

Інтер’єр Eadon Green Zeclat також є досить сучасним. Салон авто оббитий натуральною шкірою, а на передній панелі розташувався сенсорний екран мультимедійної системи. Комплекс може приймати голосові команди, а також взаємодіяти зі смартфоном господаря через додаток Apple CarPlay і Android Auto.

zeclat-3

Технічна начинка

Британські інженери з Йоркшира оснастили Еадон Грін Зеклат сучасним 6,2-х літровим двигуном з конфігурацією V8, який також знайомий по спорткару Chevrolet Corvette. Мотор здатний видати 466 кінських сил при моменті, що крутить на рівні 630 Нм. Передача потужності на задні колеса здійснюється за допомогою 7-ми смтупенчатого автомата, хоча опціонально доступна економічніша восьмідіапазонная коробка передач.

Інженери заявляють, що їм вдалося добитися ідеального співвідношення ваги по осях (50/50) ,, що укупі з заднім приводом, оснащеним електронним диференціалом з обмеженим ковзанням, гарантує прекрасну і азартну керованість.

Автомобіль вийшов габаритним. Довжина Eadon Green Zelcat становить 4519 мм, ширина – 1 966 мм, а висота – 1234 мм при колісній базі 2710 мм. Суха маса авто – 1555 кг, що зовсім небагато і в тандемі з потужним мотором дозволяє досягти впевненого розгону. Першу сотню спорткар розміняє вже через 3,6 секунди.

Подання та вартість

Початок продажів Eadon Green Zelcat, показаного в Гудвуді, вже оголошено. Всього планується зробити декілька десятків екземплярів. Орієнтовна ціна Eadon Green Zelcat складе близько 700 тисяч у.о., а для того, щоб роздобути цей спорткар, доведеться оформляти попереднє замовлення і чекати протягом шести тижнів.

zeclat-1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ