Мсьє знає толк в вишуканості – спорткар, родом з Франції

Мсьє знає толк в вишуканості – спорткар, родом з Франції

ПОДЕЛИТЬСЯ

Без сумніву, французи вміють проектувати автомобілі, роблячи їх красивими, екстравагантними і цікавими. Однак якщо мова заходить про спорткарах, то тут першими на думку спадають їх сусіди з Апеннінського півострова. Втім, зараз ситуація може дещо зміниться, адже в справу вступає гігант PSA.

DS 3

Серйозна задумка

Компанія Citroen непогано почуває себе на ринку, нарощуючи продаж. У спробах просування в преміальний сегмент недавно навіть був сформований бренд DS, що займається розробкою розкішних моделей. Останнім концептом, продемонстрованим на цьому тижні, стало купе E-Tense DS – вишуканий автомобіль з футуристичним дизайном.

Перш за все, в очі кидається асиметрична форма кабіни. Водій сидить трохи ближче до початку, ніж пасажир. Елегантні обводи кузова формують один великий простір. Такий підхід дозволить домогтися максимальної безпеки для пасажирів і водія. Витіюватий передній бампер з вигадливою гратами радіатора і масивними повітрозабірниками гарантують ефективне охолодження електромоторів, які перебувають в колесах.

Кузов придбав грановану форму, що допомагає домогтися мінімального аеродинамічного опору. Корми ж хизується вигадливими стоп-сигналами і ажурним бампером. А по центру проходить «хвіст», на якому розташувалася емблема компанії. Такий вигляд E-Tense DS нікого не залишить байдужим.

Очевидно, що цей автомобіль не готовий до серії в такому вигляді. Віце-президент компанії DS назвав це «оформленням майбутніх ідей». Ерік Аподе заявив: «це своєрідний маніфест того, що ДС прагне робити як бренд. Це не концепція мобільності або спільного використання машин, вона являє собою автомобіль, яким ви пишаєтеся володіти і їздити ». Згідно із задумом художників компанії, саме такий дизайн E-Tense DS буде популярний в 2035-му році.

Інтер’єр ДС Е-тенсу оброблений двокольорового шкіряною оббивкою з перловим швом. Водія і пасажира оточують вставки з натуральної шкіри, дерева, металу. Рульове колесо оснащене датчиками контролю водія. Пасажир же отримує систему фільтрації і ароматизації повітря в салоні, а скляна підлога відкриває вид на дорогу і додає додаткових відчуттів за задумом дизайнерів. DS передбачає для E-Tense повністю автономні можливості водіння, адже багато хто з функцій автомобіля контролюються персональним асистентом AI IRIS.

DS 2

Погоня за майбутнім

Слідом за нетривіальною зовнішністю, E-Tense DS отримав гідну силову установку. Автомобіль отримає повністю електрифіковану трансмісію, що складається з чотирьох моторів. Кожен буде відповідати за власне колесо. Двигун може працювати в декількох режимах. Простий, «цивільний» має на увазі потужність в 533 кінські сили.

А якщо буде потрібно задіяти весь потенціал агрегату, то можна перевести установку в бойовий режим. Тоді потужність двигуна складе 1341 кінську силу, що дозволить розігнатися до швидкості 100 км / год менш, ніж за три секунди.

Декларація планів

Найближчим часом автомобіль не добереться до зацікавлених в ньому осіб. Це декларація планів компанії і того, в якому напрямку буде розвиватися бренд. І, дивлячись на цей концепт, можна з упевненістю сказати, що компанія DS дійсно вміє інтригувати і залучати прихильників під своє крило.

DS 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ