R2D2? Ні, це просто D-1 – вражаючий електричний спорткар

R2D2? Ні, це просто D-1 – вражаючий електричний спорткар

ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова віха – це завжди можливість зробити якийсь фурор. Наприклад, створити нову компанію по виробництву бензинових авто було надзвичайно складно, з огляду на спроможність і фінансову міць сучасних концернів. Але в епоху переходу на «електричні» рейки, з’являються нові можливості для виходу на ринок.

Наприклад, зовсім недавно у Великобританії була створена фірма Dendrobium, що зайнялася розробкою електричних спортивних моделей. Одним з босів фірми став Найджел Гордон-Стюарт: колишній менеджер з продажу та маркетингу в McLaren і Lamborghini, і колишній асоційований директор Lotus. Інші члени правління Dendrobium включають колишнього виконавчого директора Ferrari, Pagani і Rimac, Йенса Свердрупа. Правління очолює Майкл Кімберлі, співзасновник Lotus Engineering. Вельми непоганий штат. А фінансування забезпечує досить солідний концерн Vanda Elecrics. Тому перший млинець в особі Dendrobium D-1 не вийшов грудкою.

Dendrobium 4

Цікавий факт

Різні цікавинки починаються вже з зовнішнього вигляду авто. Примітно те, що дизайн Dendrobium D-1 був розроблений ще в 1996-му році невідомим художником. Зараз же він був переглянутий з урахуванням вимог поточного часу і сучасних технологій.

Екстер’єр моделі вийшов досить екстравагантним: різані форми, гострі грані. Довгі смужки вертикальних фар головного світла, прямокутна форма решітки радіатора, оригінальне виконання капота. У профіль авто виглядає як справжній гоночний болід завдяки винесеним заднім колесам і каплевидной формі кузова.

Відмінними рисами Дендробіум Д-1 є піднімаються вгору двері і відкидна дах, здатна перетворити авто в кабріолет. Корми машини хизується витонченими світлодіодними стоп-сигналами, що проходять через всю задню частину і спойлер авто. А по центру встановлено своєрідний «хвіст» у вигляді центрального дифузора.

Двомісний салон Dendrobium D-1 повторює мотиви, закладені художником в екстер’єрі. Великі сидіння з розвиненою бічною підтримкою, незграбні форми центральній консолі і панелі приладів, зрізане донизу рульове колесо. Загальний вигляд розбавляють вуглецеві вставки, розташовані по всьому салону: на дверних картах, передній панелі, трансмісивному тунелі.

Dendrobium 2

Гоночні технології

При розробці моделі використовувалися найпередовіші технології. Так, авто буде використовувати твердотільні акумуляторні батареї, а також ексклюзивне програмне забезпечення. До всього, в конструкції автомобіля широко застосовуються карбон і легкі сплави, що дозволило максимально знизити вагу авто. Суха маса моделі склала 1750 кг.

Технічні характеристики Dendrobium D-1 викликають повагу. Болід отримає три електричні двигуни – один спереду і два ззаду. Вихідна потужність установок становила 1800 кінських сил, а крутний момент очікується на рівні 2000 Нм. Завдяки цьому модель здатна долати позначку 100 км / ч вже через 2,5 секунди. А наявність повного приводу, двоступеневої трансмісії і десятки годин продувки в аеродинамічній трубі дозволили досягти максимального показника швидкості в 330 км / ч.

Dendrobium 5

Готується до дебюту

Компанія вже проводить фінальні тести і скоро планує представити авто широкому загалу. Початок продажів Dendrobium D-1 очікується в 2019-м. Представники концерну заявили про те, що здатні виробляти кілька десятків примірників на рік, а початкова ціна Dendrobium D-1 складе близько 1,2-х млн. У.о.

Dendrobium 3

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ