Дебютував новий серійний кросовер Mercedes-Benz GLB

Дебютував новий серійний кросовер Mercedes-Benz GLB

ПОДЕЛИТЬСЯ

Mercedes-Benz GLB побудований на модульній платформі MFA для компактних автомобілів з переднім приводом і поперечним розташуванням двигуна, що використовується в A-Class, B-Class, GLC і CLA. У модельній лінійці марки новому кросоверу відведено місце між GLA і GLC.

Габаритна довжина моделі – 4634 мм, ширина – тисячу вісімсот тридцять чотири мм, висота – 1658 мм, розмір колісної бази – 2829 мм. У порівнянні з оновленим GLC новий кросовер на 35 мм коротше, на 56 мм вже і 14 мм вище. Різниця в колісній базі – 44 мм на користь GLC.

Mercedes-Benz GLB доступний в п’яти-і семиместной конфігурації, хоча повноцінним опціональний третій ряд сидінь назвати не можна. На “гальорці” комфортно розмістяться тільки пасажири ростом до 1.68 м і діти (передбачені кріплення Isofix для дитячих крісел). Два окремих сидіння розділені підлокітником з підстаканниками і USB-портом. Для захисту пасажирів третього ряду передбачені бічні подушки безпеки.

У другому ряду сидіння зі спинками, розділеними в пропорції 40:20:40, кожна з трьох частин має сім положень по куту нахилу. Плюс другий ряд може зрушуватися вперед-назад на 140 мм.

Салон Mercedes-Benz GLB

В п`ятимісній конфігурації обсяг багажного відділення 560 літрів« під полицею », при максимально зрушених вперед сидіннях другого ряду – 739 літрів, а при складених спинках – 1755 літрів.

Як і у нинішніх A-Class, B-Class і CLA салон GLB укомплектований двома 7.0-дюймовими дисплеями, один з яких відображає прилади, другий відповідає за стандартну медіасистему MBUX з голосовим управлінням і підтримкою Apple CarPlay і Android Auto.

За доплату пропонуються переднє пасажирське сидіння зі складною спинкою, 10.25-дюймові дисплеї, електропривод передніх сидінь, матричні фари Multibeam, адаптивний круїз-контроль і адаптивні амортизатори.

Mercedes-Benz GLB доступний в чотирьох модифікаціях. Базовий GLB 200 укомплектований 1.3-літровим бензиновим турбомотором потужністю 163 к.с. і «роботом» 7G-DCT. Модифікації GLB 250 покладено 2.0-літровий бензиновий двигун потужністю 224 к.с., GLB 200 d і GLB 220 d укомплектовані 2.0-літровим «дизелем» потужністю 150 і 190 к.с. відповідно. Всі три мотора працюють в парі в новим восьмиступінчастим «роботом» 8G-DCT, що дебютував на B-Class. «Заряджені» AMG-версії очікуються пізніше.

Найпростіші версії Mercedes-Benz GLB передньопривідні, повний привід 4Matic запропонований за доплату. Опціональний пакет Off-Road Engineering Package включає «позашляховий» режим їздової електроніки, системи допомоги спуску з гори і старту на підйомі. У списку стандартних систем допомоги водієві автоматичне екстрене гальмування, камера заднього виду і допомогу при бічному вітрі.

Продажі Mercedes-Benz GLB стартують в кінці цього року. Серійне виробництво кросовера налагодять на заводі COMPAS в Мексиці, для китайського ринку – на спільному підприємстві Beijing-Benz в Пекіні. Ціни поки не оголошені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ