Суперкар суперкаровіч – концепт з Апеннін заткнув за пояс усіх своїх італійських...

Суперкар суперкаровіч – концепт з Апеннін заткнув за пояс усіх своїх італійських колег по цеху

ПОДЕЛИТЬСЯ

Женевський автосалон тільки-тільки наближається до свого екватора і автолюбителя ще невідомі деякі новинки. Але деякі дивовижні концепти вже встигли вразити навіть манірну швейцарську публіку, що звикла до різного роду ексклюзивів. Мабуть, однією з «Вишеньок на торті» стала презентація італійського суперкара Corbellati Missle.

corbellati-missile-02

Гіперфункціональiсть

Ми звикли до того, що автомобілі з Італії володіють особливим шармом. Адже саме тут створювалися найкрасивіші моделі. Що ж, дизайн Corbellati Missle безумовно не увійде в десятку найбільш пам’ятних екстер’єрів. Видно, що художники компанії не особливо старалися, створюючи образ авто. Тут все підпорядковано винятковою функціональності: рівні, обтічні лінії, масивні панелі і плавні вигини. Таке враження, що інженери в проекті диктували свої умови, а дизайнери були змушені підлаштовуватися під цей формат. Втім, симпатичні лінзованной фари і оригінальні колісні диски привносять певну самобутність в образ авто.

Хоча, повністю закритий салон говорить про те, що ця модель знаходиться на стадії розробки і деякі деталі можуть помінятися в процесі. Незважаючи на незапомінающійся дизайн, в компанії стверджують, що їм вдалося досягти приголомшливих успіхів в плані аеродинаміки. Корпус з вуглецевого волокна оптимізований для забезпечення адекватної поведінки моделі в будь-яких режимах роботи. Завдяки цьому суперкар здатний не тільки бити швидкісні рекорди, але і бути досить економічним при бажанні.

corbellati-missile-03

Божевільні цифри

Очевидно, що настільки функціональний кузов не міг розроблятися просто так. Під стать йому і технічні характеристики Корбеллаті Мислі. Шасі авто також з вуглецевого волокна. Підвіска з подвійними поперечними важелями і пневматичними елементами покликана гарантувати відточену керованість в крутих віражах. Але особливим приводом для гордості італійських інженерів є саме двигун машини.

Під капотом авто виявиться 9-ти літровий двухтурбінний мотор V8, з якого змогли зняти потужність в 1800 кінських сил і домогтися крутного моменту на рівні 2350 нм. І навіть з такими характеристиками авто здатне укладатися в апетит на рівні 9-ти літрів в змішаному циклі. Передавати потужність на колеса повинна шестиступінчаста коробка передач. Правда, представники компанії не уточнюють, механіка це буде або автомат.

Зате «скромно додають», що реалізувати потенціал мотора можна на всі 100% при наявності хорошої траси, адже саме Corbellati Missle повинен стати найшвидшим гіперкаром в світі. Якщо вдасться знайти відповідний трек, то авто здатне подолати рубіж швидкості в 500 км / ч. Офіційно ще не один серійний автомобіль не зміг підкорити цю цифру. А якщо буде потрібно зупинка, то в справу вступають шестипоршневі вуглецево-керамічні гальмівні механізми, встановлені на суперкарі.

corbellati-missile-04

Поява на світ

Як вже було сказано раніше, інтер’єр автомобіля поки залишається загадкою, а це значить, що модель ще не повністю готова до постановки на конвеєр. Чекати потенційного появи Corbellati Missle на дорогах загального користування доведеться аж до кінця 2019 го року. І навіть тоді, ексклюзивний автомобіль оселиться здебільшого в колекціях різних сибаритів. Адже його вартість оцінюється в цифру не менше 1,7-ми млн. У.о.

corbellati-missile-05

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ