Представлений Citroen C5 Aircross – ультрасучасний кросовер і перший гібрид французької...

Представлений Citroen C5 Aircross – ультрасучасний кросовер і перший гібрид французької марки, що підключається!

ПОДЕЛИТЬСЯ

Компанія CITROЁN на Шанхайському автосалоні 2017 представить кросовер нової ери: C5 Aircross. І це не просто слова: рельєфний дизайн із захисними накладками, просторий салон (колісна база 2,73 м), потужні мотори. По-справжньому унікальні рішення: напрацювання програми Citroën Advanced Comfort® гарантують комфорт на психологічному рівні; світова прем’єра – підвіска Progressive Hydraulic CushionsTM, гарантує комфорт при їзді по розбитим дорогам. Нарешті, Citroёn C5 Aircross стане першим гібрида Марки (PHEV).

Автомобіль спочатку надійде до продажу на ринок Китаю (друга половина 2017 року), а потім буде запропонований і на всіх світових ринках (протягом 2018 року).

CL 17.036.013Слідом за концептом C-Aircross, представленому на Женевському автосалоні в 2017 році, який предвіщує новий компактний кросовер Citroën для Європи вже до кінця поточного року, компанія Citroën робить сміливу заяву в класі кросоверів з новою моделлю Citroën C5 Aircross. Це серійна версія автомобіля, який націлений на глобальний ринок і відображає новий етап розвитку продуктової лінійки марки. Сьогодні в світі на кросовери різних класів доводиться приблизно чверть продажів всіх автомобілів. Кросовери пропонують свободу пересування незалежно від стану дороги; тут вже сформувалися свої характерні особливості – наприклад, великі колеса, м’язистий дизайн, захисні накладки, «капітанська» посадка водія. Все це є і в новому кросовері Citroën, але також він «наповнений» і унікальним характером марки.

ДИЗАЙН: ДИНАМІЧНИЙ І ВПЕВНЕНИЙ КРОСОВЕР

Автомобіль виділяється яскравим і оригінальним дизайном: він упевнений, динамічний – зовні та всередині. Тут відчувається потужність і сила, але немає зайвої агресії. Загальний баланс новинки підкреслює високий капот і колісна база 2,73 м, короткі звіси, органічні м’які лінії. Новинка швидко-пізнавана й унікальна для даного класу кросоверів. У салоні також панує відчуття сили і зібраності завдяки передній панелі в «брутальному» дизайні – горизонтальні лінії, великі елементи. У той же час, салон радує великою шириною і загальним простором, широкими зручними сидіннями, зручною центральною консоллю, «теплими» матеріалами обробки.

William CROZES@AUTOMOBILES CITROËN
William CROZES@AUTOMOBILES CITROËN

КОМФОРТ: УНІКАЛЬНІ ВІДЧУТТЯ НА ТЛІ ІНШИХ КРОСОВЕРІВ

Інноваційний і сучасний Citroën C5 Aircross виконаний в повній відповідності з правилами програми Citroën Advanced Comfort®, завдяки чому ця модель обов’язково порадує комфортом і продуманістю в кожній деталі. Автомобіль побудований на платформі ЕМР2, яка відома хорошим балансом комфорту і керованості. Також тут вперше в світі використана підвіска «Progressive Hydraulic CushionsTM», яка кардинально покращує комфорт їзди – в фірмовому стилі культових моделей Citroën. Салон також порадує водія і пасажирів: сидіння з масажем (вісім пневматичних камер і п’ять програм масажу), панорамний скляний дах, велика кількість відсіків для зберігання речей, система контролю якості повітря, великий запас місця для колін і над головою. Крім того, новинка Citroën C5 Aircross пропонує масу інноваційного обладнання: 12,3-дюймовий РК-монітор замість традиційних приладів, сенсорний 8-дюймовий дисплей на центральній консолі, безліч систем допомоги при керуванні, включаючи і системи, що роблять крок на шляху до автономного водіння (Active Safety Brake, Active Lane Departure Warning, Adaptive Cruise Control). Для новинки передбачено системи Grip Control і Hill Assist Descent Control, які спрощують їзду по бездоріжжю. Нарешті, Citroën C5 Aircross стане першим серійним автомобілем в гаммі Citroën, який буде доступний як гібрид, що можна заряджати (PHEV, Plug-in Hybrid Electric Vehicle).

Вперше представлений на Шанхайському автосалоні, кросовер Citroën C5 Aircross буде доступний для покупки в Китаї вже в жовтні 2017, потім стартують і загальноєвропейський продаж – протягом 2018 року, точний час старту продажів залежить від конкретної країни.

«Новинка Citroёn C5 Aircross демонструє всі сильні сторони марки і відображає побажання клієнтів по всьому світу. Це наш перший кросовер нової епохи, наша перша ілюстрація довготривалих планів марки на сегмент кросоверів, де ми збираємося пропонувати основні цінності компанії – комфорт, якість, продуманість в деталях, відчуття затишку», – Лінда Джексон (Linda Jackson), виконуючи директор Citroën.

William CROZES@AUTOMOBILES CITROËN
William CROZES@AUTOMOBILES CITROËN

1. ДИЗАЙН: ДИНАМІЧНИЙ І ВПЕВНЕНИЙ КРОСОВЕР

АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ СТРИБКА НА РІВЕНЬ ВИЩЕ

Стиль нового кросовера Citroën C5 Aircross черпає своє натхнення в концепт-карі Citroën Aircross, представленому на Шанхайському автосалоні два роки тому. Концепт запам’ятався унікальним дизайном і сміливими колірними рішеннями. І тепер новий кросовер Citroën C5 Aircross, створений за схожим рецептом, пропонує середні розміри (довжина 4,5 м, ширина 1,84 м, висота 1,67 м), приходить в самий центр світу кросоверів – сегмент C-SUV.

Новинка виділяється дизайном, що підкреслює потужність і впевненість, але без зайвої агресії. Загальний стиль збалансований, капот і горизонтальна лінія боковин паралельні дорозі, форми кузова м’які і органічні. Новинка створює враження динамічності й енергійності, що важливо в високо-конкурентному класі кросоверів. Завдяки «летючому» даху і «круговому» (360 °) склінню з затемненими стеклами, створюється враження, що скло безперервно «перетікає» з одного в інше – і це є однією з характерних стилістичних деталей нового C5 Aircross. Автомобіль наповнений потужністю, він готовий до подорожі куди завгодно і коли завгодно.

Широка передня частина явно підкреслює приналежність кросовера до марки Citroën: фірмові «подвійні шеврони», чітко виражена решітка радіатора, секційні повністю світлодіодні (LED) фари. У верхній частині, яка оброблена хромованою окантовкою, розташовані денні ходові вогні і покажчики повороту. Нижня частина з основними фарами (ближнє / дальнє світло) інтегрована в решітку радіатора, що надає кросоверу Citroën C5 Aircross сучасний і експресивний зовнішній вигляд. Довгий плоский капот новинки нагадує про концепт-кар Citroën Aircross, підкреслює силу і міцність кросовера. А захисні накладки, грамотно розташовані в нижній частині кузова, ідеально вписалися в загальний монолітний дизайн автомобіля.

Потужні і рішучі лінії задають загальний впевнений стиль автомобіля і підкреслюють його функціональність.

– Демонструючи приналежність до класу кросоверів, новинка отримала захисні панелі в нижній частині кузова і на колісних арках, а також накладки в стилі Airbump®, включаючи яскраві кольорові вставки – все це створює модерновий характер Citroën C5 Aircross.

– Лінія скління з хромованим С-образним оформленням робить вигляд Citroën C5 Aircross максимально пізнаваним і незабутнім, а також вказує на простір, який очікує пасажирів в салоні автомобіля. Повторюючи концепт-кар Citroën Aircross, дане рішення створює у Citroën C5 Aircross оригінальний бічний профіль.

– Чотири об’ємні світлодіодні (3D LED) елемента в кожному ліхтарі створюють незабутній зовнішній вигляд для задньої частини новинки, змушуючи людей обертатися услід автомобілю. Унікальне й оригінальне рішення, де поєдналися високі технології і витончений стиль, робить автомобіль впізнаваним і підкреслює його ширину.

– Новий кросовер Citroën C5 Aircross надає широкі можливості персоналізації. Вибір основних кольорів кузова автомобіля підкреслює його високий і солідний статус: популярний перламутрово-білий Pearl White, класичний чорний Perla Nera Black, м’які та впевнені кольори Platinium Grey (платиново-сірий) та Squirrel Brown (насичений коричневий); також додано унікальний колір Volcano Orange – сміливий, яскравий, динамічний колір, який дуже близький до оригінального окрасу концепт-кара Aircross. Також пропонується можливість декоративного оздоблення деталей: на вибір доступно два кольори – червоний і сріблястий. Ці вставки «грають на контрасті» з основним кольором кузова і підкреслюють яскраві елементи дизайну – наприклад, рейлінги, таким чином, зробивши основний акцент на «летючому» даху. Крім того, дані кольорові акценти можна знайти в окантовках повітрозабірника переднього бампера і на панелях Airbump® передніх дверей.

– Нарешті, обтічники переднього і заднього бамперів, а також задній спойлер покращують аеродинаміку кузова і підсилюють враження динамічного характеру новинки.

Кросовер Citroën C5 Aircross пропонує вибір з кількох варіантів колісних дисків – 17, 18, 19 дюймів, загальний діаметр колеса сягає 720 мм. Найбільші колісні диски мають блискучу поліровану обробку, що посилює враження високоякісного продукту.

«Згадуючи концепт-кар Citroën Aircross, представлений тут же в Шанхаї два роки тому, новинка Citroën C5 Aircross демонструє можливості компанії Citroën в світі кросоверів. Цей автомобіль швидко пізнаваний завдяки фірмовим стилістичним елементам марки, він ідеально поєднує потужність і сучасність, що є ключем до його успіху в сегменті кросоверів », – Александр Малваль (Alexandre Malval), директор вітділу Citroën Design.

Copyright William CROZES @ AUTOMOBILES CITROËN
Copyright William CROZES @ AUTOMOBILES CITROËN

ПРОСТОРИЙ І СУЧАСНИЙ САЛОН

Салон Citroën C5 Aircross обіцяє максимальний комфорт з першої секунди, як ви відкриєте двері: підвищена «командирська» посадка покращує огляд дороги, привабливий і затишний інтер’єр ідеально відповідає яскравому стилю екстер’єру автомобіля. Використовуючи рішення і напрацювання концепт-кара Citroën Aircross, новинка Citroën C5 Aircross пропонує стильний, практичний, функціональний салон, який повністю відображає цінності марки.

– Просторий і збалансований салон радує дизайном, який ні в якій мірі не суперечить функціональності. М’які округлі лінії доповнюють яскраві графічні техно-рішення: наприклад, подвійні вентиляційні дефлектори в центрі передньої панелі; або горизонтальні лінії передньої панелі і рульового колеса, що підкреслює сильний та потужний характер кросовера. Перед водієм встановлена цифрова панель приладів на основі 12,3-дюймового кольорового TFT-монітора, він пропонує кілька режимів відображення інформації. У центрі передньої панелі розташований 8-дюймовий сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю (HD), під яким розташувався ряд сенсорних кнопок – це одночасно додає зручності при управлінні різними функціями і підкреслює солідність модернової центральній консолі. Нарешті, вентиляційні дефлектори отримали глянсову і хромовану декоративну обробку, що є однією з особливостей кросоверів Citroën.

– Висока і широка центральна консоль пропонує безліч відсіків для зберігання речей. Крім того, центральна консоль ділить передню частину салону, підкреслюючи позицію кожної людини, а також пропонує водієві і пасажирові зручний підлокітник, під яким також ховається відсік для зберігання речей.

– Графічні рішення в обробці салону підкреслюють унікальність новинки, її простір і комфорт. Наприклад, кросовер Citroën C5 Aircross використовує стиль «улюбленого дивана-софи», який вперше з’явився на моделі Citroën C4 Cactus, однак тут використана інша обробка та більше відчувається стиль великого кросовера. Крім того, використовуючи різні декоративні елементи, наприклад, деталі оздоблення на передній панелі та лінії-вставки на сидіннях, увесь дизайн вдається пов’язати в єдиному стилі, підкреслити його витонченість.

– Салон буквально наповнений природним сонячним світлом, завдяки круговому склінню (на 360 °) і великому панорамному прозорому даху – це підсилює відчуття простору і комфорту для всіх пасажирів.

– Типові для Citroën кольори та матеріали обробки підібрані відповідно до вимог сегмента кросоверів. Матеріали привабливі, приємні на дотик, зроблені особливо м’якими в місцях контакту з водієм і пасажирами. Кросовер Citroën C5 Aircross пропонує широкий вибір оздоблювальних матеріалів – починаючи від декількох видів тканин з 3D-малюнком, продовжуючи комбінованою обробкою, та закінчуючи високоякісної оббивкою зі шкіри Nappa. Подібний широкий вибір відповідає запитам різних покупців – від любителів простих і зручних речей в стилі «casual», до максимально вибагливих клієнтів, які шукають «преміум». Сидіння новинки можуть бути прикрашені унікальною прострочкою, яка однозначно вказує на приналежність автомобіля до «сім’ї Citroën»; також фірмову обробку можна побачити на панелях дверей з хромованими вставками.

– Ідея з використанням стилю дорожніх сумок вперше була реалізована в моделі Citroën C4 Cactus, потім перейшла на наступний рівень з моделлю Citroën C6, що була представлена в 2016 році в Китаї. А тепер знаходить своє втілення і в новинці Citroën C5 Aircross – у вигляді оригінальних дверних ручок або вставки-смужки на передній панелі.

Розкішний інтер’єр Citroën C5 Aircross був розроблений для комфортного та неквапливого водіння. Він буквально «заспокоює» водія та пасажирів, дарує їм почуття комфорту, турботи, затишку – все завдяки раціональному компонуванню, продуманій конструкції, високій якості.

2. КОМФОРТ: УНІКАЛЬНІ ВІДЧУТТЯ НА ТЛІ ІНШИХ КРОСОВЕРІВ

Copyright William CROZES @ AUTOMOBILES CITROËN
Copyright William CROZES @ AUTOMOBILES CITROËN

Чудовий альянс комфорту і технологій кросовера Citroën C5 Aircross – це приклад розробок по фірмовій програмі Citroën Advanced Comfort®.

Дана програма являє собою комплексний, глобальний, сучасний підхід до питань створення комфортної атмосфери всередині автомобіля в різних її проявах: фізичні відчуття і психологічне сприйняття салону, комфорт під час їзди, оглядовість і світло, акустичний комфорт і звукоізоляція.

КОМФОРТ ПРИ ЇЗДІ: НАЙМ’ЯКШИЙ КРОСОВЕР У СЕГМЕНТІ

CL 17.036.011-1Вперше в світі: підвіска «Progressive Hydraulic CushionsTM»

Кросовер Citroën C5 Aircross представляє нову фірмову підвіску – «Progressive Hydraulic CushionsTM». Досвід компанії в унікальному налаштуванні ходової частини давно відомий у всьому світі: фахівці компанії вміють створювати дуже комфортні підвіски, які були і є частиною спадщини бренда вже 98 років. Протягом цього часу покупців завжди привертав фірмовий «комфорт Citroën», який був унікальною характеристикою і виділяв кожен автомобіль марки на ринку серед інших конкурентів.

Зібравши всі ключові напрацювання і весь безцінний досвід, інженери Citroën розробили нову підвіску, головною метою якої є поліпшення комфортабельності при збереженні фірмового характеру їзди Citroën – саме те, що очікують клієнти від марки. Під час розробки цієї підвіски було отримано 20 патентів на винаходи, в той же час, підвіска проста в конструкції, що є запорукою безпроблемної роботи довгі роки. Головними компонентами, як і в звичайній підвісці, тут є пружина, амортизатор, відбійник. Але в останньому випадку інженери Citroën додали в систему два гідравлічних відбійника-обмежувача – один для стиснення і один для відбою.

В результаті підвіска спрацьовує в два кроки, в залежності від умов їзди:

– При м’якому стисканні і відбої всі компоненти підвіски (амортизатор і пружина) відпрацьовують вертикальні переміщення спільно та в звичайному режимі, без спрацьовування гідравлічних обмежувачів. У той же час, наявність обмежувачів дозволила зробити підвіску автомобіля м’якшою та енергоємнішою, що надає ефект «польоту на летючому килимі», коли автомобіль проїжджає через різні ями та вибоїни.

– У разі істотного стиснення або відбою, компоненти підвіски (амортизатор і пружина) спрацьовують спільно з гідравлічними відбійниками-обмежувачами. Останні забезпечують упор при стисненні або відбій в більш м’якій ступінчастій формі, без сильних ударів. На відміну від механічних відбійників, які сприймають енергію удару і потім можуть її «повернути» (спрацьовує ефект пружини), гідравлічні відбійники-обмежувачі поглинають і розсіюють цю енергію. В результаті немає сильного удару, немає зворотного повернення енергії, немає ефекту пружин.

Завдяки даному інноваційному рішенню і платформі ЕМР2, яка вже відома хорошим балансом комфорту і задоволення від керування, новинка C5 Aircross задає нові стандартні якості їзди в своєму класі.

«Нова підвіска «Progressive Hydraulic CushionsTM» – це унікальна інновація від Citroën, яка об’єднала всі ключові переваги гідравлічної підвіски та інших розробок. В результаті відчуття від їзди з цієї підвіскою по-справжньому унікальні – пасажирам C5 Aircross буде здаватися, що вони летять на летючому килимі», – комментує Ксав’е Пежо (Xavier Peugeot), директор по продуктах Citroën.

Високоякісні сидіння для всіх людей в салоні

Широкі сидіння, що «обіймають», буквально запрошують людей в салон кросовера Citroën C5 Aircross, обіцяючи виключно-високий рівень комфорту і незабутні враження від поїздки. Завдяки підвищеній позиції сидінь, водій і пасажири отримують відчуття «командирської посадки» і поліпшений огляд дороги. Сидіння забезпечують відмінну підтримку тіла і високий рівень комфорту. Водій і пасажири ізольовані від нерівностей дороги і можуть повністю розслабитися, ніби вони сидять в зручних кріслах з підлокітниками.

Додатково до звичного підігріву, передні сидіння також пропонують поліпшену  масажну систему, що складається з восьми пневматичних камер. Також запропоновано п’ять програм масажу, серед яких водій і передній пасажир можуть обрати будь-який тип масажу за своїм бажанням.

Задніх пасажирів порадують великі, об’ємні, просторі сидіння з нахилом спинки в 27 ° – це рішення обіцяє максимальний комфорт під час тривалих поїздок. Крім того, комфорту сприяють і інші складові: великий запас місця для колін, широкий підлокітник, висувні підстаканники.

Ідеальна ізоляція від шуму та пилу

Новинка пропонує чудову звукоізоляцію завдяки ламінованим подвійним переднім стеклам, які при їзді значно зменшують шум від дороги і зустрічного потоку повітря. Також додаткова звукоізоляція була додана і в моторному відсіку. В результаті для пасажирів створюється подоба «звукоізолюючого кокона».

Кросовер Citroën C5 Aircross оснащений системою контролю якості повітря Air Quality System (AQS). Автоматичний клімат-контроль автомобіля має вбудований вугільний фільтр поліпшеної конструкції, який дозволяє затримувати зовнішні частинки пилу та квіткового пилку навіть мінімальних розмірів в кілька мікрон. Це дозволяє ефективно очищати повітря, що надходить в салон, захищаючи водія і пасажирів від зовнішніх забруднень. Система контролю якості повітря AQS має спеціальний датчик, який фіксує забруднення повітря, що надходить в салон; якщо повітря брудне – система AQS автоматично перемикає клімат-контроль в режим рециркуляції повітря. Таким чином, повітря в салоні залишається чистим і не змішується із забрудненим зовнішнім повітрям.

Компанія Citroën приділяє максимум уваги питанню чистоти повітря, тому кросовер Citroën C5 Aircross у 2018 році отримає ще одну систему контролю якості повітря – спеціальну технологію Clean Cabin, яка відображає на центральному РК-дисплеї рівень чистоти повітря в салоні автомобіля.

ЩЕ БІЛЬШЕ КОМФОРТУПІД ЧАС РУХУ

Завдяки найбільшій колісній базі в класі (2,73 м), новий кросовер Citroën C5 Aircross пропонує і кращий запас місця для пасажирів в своєму сегменті, особливо це стосується простору салону для задніх пасажирів. У той же час, в передній частині салону «нескінченна» передня панель підкреслює приємне відчуття простору.

Пасажирів кросовера порадує великий запас місця для колін (201 мм) і запас місця по висоті (954 мм) – обидва параметри є одними з кращих в класі. Відсіки для зберігання речей зручні, просторі, розташовані в межах швидкої досяжності; вони обов’язково стануть в нагоді, коли людям в салоні буде потрібно розкласти свої улюблені речі перед тривалою поїздкою. Тут особливо варто відзначити широку, глибоку центральну консоль і відсік підлокітника з охолодженням. Також передбачені підстаканники, інтегровані в центральну консоль (для передніх пасажирів) і приховані в підлокітнику (для задніх пасажирів).

Кришка багажника оснащена електроприводом і сенсорним датчиком: для її відкривання досить лише провести ногою під заднім бампером. Багажний відсік об’ємом 482 л порадує кожного автолюбителя – своїм широким завантажувальним отвором, правильної прямокутної форми, наявністю додаткових ніш і кріплень – такий багажник стане в нагоді і під час звичайної поїздки в магазин для пари-трійки пакетів, і при тривалій поїздці з великою кількістю сумок. Підлога багажного відсіку може встановлюватися на різній висоті, таким чином, вільно розділяючи місце в багажнику для великих і дрібних речей. Також передбачена функція Magic Handle – швидке складання задніх сидінь (частково або повністю, розділення в пропорції 60:40) з утворенням рівної підлоги багажника і доступом до ручки складання з багажника.

CL 17.036.015ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВІТОМ

Новинка Citroën C5 Aircross пропонує водієві та пасажирам найсучасніші інтуїтивно-зрозумілі системи, які дозволяють завжди залишатися на зв’язку зі світом – будь-то телефонний дзвінок, з’єднання з супутниками для точної навігації, або створення атмосфери релаксу. Автомобіль оснащений навігаційною системою нового покоління Citroën Connect Nav 3D, яка пропонує ряд важливих переваг. Так, система працює в парі з сенсорним 8-дюймовим РК-дисплеєм з високою роздільною здатністю (HD) – управління буквально «на кінчиках пальців». Крім того, можливо і голосове управління для ряду ключових функцій: навігація, телефон, мультимедіа та аудіосистема – тепер водій може управляти ними не відриваючи погляду від дороги і прибираючи рук з керма. Крім того, передбачена функція Mirror Screen (і підтримка Apple CarPlayTM) для можливості інтеграції смартфона і автомобіля – це дозволяє безпечно використовувати програми смартфона, управляти ними прямо з дисплея автомобіля, переглядати інформацію про погоду або стан «заторів» на дорогах. Крім того, кросовер Citroën C5 Aircross пропонує функцію бездротової зарядки смартфона.

ПОКРАЩЕННІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ: КРОК ДО АВТОНОМНОЇ ЇЗДИ

Для того, щоб допомогти водієві в їзді і знизити психологічне навантаження на нього, кросовер Citroën C5 Aircross оснащений кращими системами допомоги в керуванні, які корисні та легко-застосовні в щоденному реальному використанні. Ці системи служать для того, щоб уникнути ДТП, спростити водіння, подарувати нові враження від їзди. А ще ці системи є першим кроком на шляху до автономного водіння. Наприклад:

– Розпізнавання знаків обмеження швидкості: ця система розпізнає знаки обмеження швидкості і подає цю інформацію на панелі приладів. Далі водій може дуже просто встановити дану швидкість як максимальну для обмежувача швидкості або круїз-контролю.

– Автоматичне перемикання світло «дальній / ближній»: функція автоматичного перемикання світла з «дальнього» на «ближній» (і назад), щоб уникнути засліплення водія зустрічного автомобіля.

– Автоматичне гальмування Active Safety Brake: дана система працює навіть на високій швидкості і може запобігти ДТП або значно знизити його ступень; все завдяки камері у верхній частині лобового скла і сенсорному радару з частотою 24 ГГц, встановленому в передньому бампері – система розпізнає об’єкти (автомобілі, мотоцикли, ін.) перед собою. У разі, якщо система фіксує ймовірність зіткнення, вона подає сигнал і задіює гальма, щоб значно уповільнити або навіть повністю зупинити автомобіль.

– Адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки: завдяки сенсорам в передньому бампері, система вміє підтримувати до автомобіля попереду певну безпечну дистанцію, яку задав водій. Система контролює акселератор і гальма, вміє регулювати швидкість, і навіть може повністю зупинити кросовер Citroën C5 Aircross в разі потреби. Водій може задати будь-яку зручну швидкість в межах 30-180 км/г, задати бажану дистанцію до автомобіля попереду, обмежити можливість прискорення в повороті.

– Активна система контролю рядності руху: використовуючи камеру у верхній частині лобового скла, система розпізнає лінії розмітки і аналізує ситуацію. У разі, якщо автомобіль починає відхилятися від курсу і виходити за межі своєї смуги без уваги і вирішення з боку водія (тобто без включення покажчика повороту), система інформує про це. Якщо водій бажає продовжити маневр, йому досить сильніше повернути кермо в потрібну сторону.

– Активна система контролю «мертвих зон» дзеркал заднього виду: система попереджає водія про наявність перешкоди в «мертвій зоні» позаду автомобіля, запалюючи індикатор у відповідному (лівому або правому) дзеркалі заднього виду. Якщо увімкнена активна система контролю рядності руху і водій не звернув уваги на попередження про перешкоду в «мертвій зоні», почавши переміщення в сусідній ряд, то система «впреться» рульовим колесом, щоб не допустити зміщення автомобіля і можливого ДТП.

– Круговий огляд Vision 360: дана система забезпечує огляд території навколо автомобіля завдяки спеціальним камерам з кутом огляду 180 °, встановленим в передній і задній частинах машини.

Всі перераховані вище «помічники водія» відображають свою важливу інформацію на кольоровому 12,3-дюймовому розширеному TFT-дисплеї, який встановлено в області прямого огляду водія, близько рульового колеса. Повторюючи напрацювання сучасного і оригінального концепту Citroën Aircross, цей дисплей пропонує кілька режимів роботи і відображення корисної інформації: навігація, бортовий комп’ютер, прилади, персональні налаштування.

СИСТЕМИ GRIP CONTROL І HADC: ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Новинка Citroën C5 Aircross гарантує водієві та пасажирам спокійну і впевнену їзду – незалежно від пори року або дорожніх умов.

Так, кросовер Citroën C5 Aircross оснащений системою Grip Control, яка йде в комплекті з 19-дюймовими шинами типу «Mud & Snow» (для снігу і бруду). Система Grip Control покращує прохідність автомобіля в складних дорожніх умовах і при їзді по бездоріжжю завдяки інтелектуальному управлінню тягою. Вона використовує покращений функціонал блоку ESP для точного управління передніми ведучими колесами. Система Grip Control пропонує можливість настройки автомобіля для їзди по дорогах і бездоріжжю різного типу – всього доступно п’ять режимів: стандартний режим ( «standard»); їзда по піску ( «sand»); їзда по бездоріжжю ( «off-road); їзда по засніженій і вкритій льодом ( «snow»); режим відключення ESP ( «ESP OFF»).

Також новинка оснащена системою допомоги при спуску з гори Hill Assist Descent Control (HADC), яка допомагає водієві безпечно керувати автомобілем під час спуску з гори, зосередившись лише на рульовому управлінні. Система може самостійно підтримувати низьку швидкість автомобіля (аж до 3 км / год) при спуску з гори, що є запорукою більшого комфорту та безпеки.

Потужний і економічний кросовер

Новий кросовер Citroën C5 Aircross «приїжджає» в Китай з бензиновими двигунами найсучаснішого покоління (потужністю 165 к.с. або 200 к.с.) в парі з 6-ступінчастою АКПП серії ЕАТ6, оснащеною електричним селектором – цей союз гарантує задоволення від водіння, комфорт при їзді, відмінну паливну екномічність.

Даний кросовер стане першою моделлю Citroën, яка буде доступна у версії Plug-In Hybrid PHEV e-AWD – дуже динамічний повнопривідний гібрид з можливістю їзди на електротязі та підзарядки АКБ від електромережі. Гібридний привод включає в себе 200-сильний двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) і два електромотора, по одному на кожну вісь. Сумарна потужність силової установки досягає вражаючих 300 к.с., що робить C5 Aircross найпотужнішим серійним автомобілем Citroën в історії компанії. Водієві запропонований вибір з чотирьох режимів їзди: повністю електрична їзда («all-electric»), як електромобіль з запасом ходу до 60 км; гібридний режим («Hybrid») для їзди на тривалі дистанції без необхідності підзарядки АКБ; комбіноване («Combined») використання різних моторів; режим повного приводу (4Х4). Ця інноваційна технологія пропонує можливість підзарядки акумулятора під час гальмування автомобіля в режимі рекуперації енергії, або під час їзди при використанні звичайного мотора (ДВС) в режимі примусової зарядки акумулятора.

Новий кросовер Citroën C5 Aircross – це приклад розвитку і чергового «кроку вперед» в стратегії компанії. Це автомобіль, який пропонує енергійний характер, високий рівень комфорту, передові технології – все, для захоплюючої та незабутньої подорожі.

Технічні характеристики:

Довжина: 4,5 м

Ширина: 1,84 м

Висота: 1,67 м

Колісна база: 2,73 м

Об’єм багажника: 482 л

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяФранцузька весна в Харкові
Следующая статьяLtava Attack Series 2017. Відкриття.
27 лет, Харьков. Пилот-аматор серий timeattack в Украине. Автоэнтузиаст и начинающий автожурналист. Личный автомобиль - Porsche Cayman S. Автомобиль мечты - Ferrari 458 Italia.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ