Модернізація легенди – скоро на ринок вийде оновлений Chevrolet Corvette

Модернізація легенди – скоро на ринок вийде оновлений Chevrolet Corvette

ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська філософія автомобілебудування дещо відрізняється від звичних європейському покупцеві концептів. За океаном вітаються большеоб’емная атмосферні двигуни V8, які покликані співпрацювати разом з досить простими шасі. І це цікаве поєднання часом народжує дійсно вражаючі моделі.

Одним з яскравих представників свого часу став спорткар Chevrolet Corvette. Ось уже більше 65-ти років модель слід власними правилами, раз по раз дивуючи шанувальників марки. Так повинно статися і зараз, адже скоро гряде кардинальне оновлення моделі. На тестових полігонах були помічені закамуфльовані екземпляри наступного покоління С8.

Cherolet Corvette 1

Перший погляд

Модель, яка тестується практично повністю затягнута в маскувальну плівку, що не дозволяє впевнено судити про майбутні зміни дизайну Chevrolet Corvette С8. Очевидно, що екстер’єр авто зазнає істотне оновлення, що помітно за деякими непрямими ознаками.

Наприклад, профіль моделі говорить про те, що капот стане коротшим, а задня частина, навпаки – збільшиться. Згідно із задумом інженерів, таке рішення сприятливо позначиться на загальній развесовке машини. Співвідношення маси по осях буде близько до золотої пропорції 50/50.

До всього, зміниться фронтальна оптика, а корму спорткара хизується додатковою камерою, розташованою на даху. Вона буде проектувати зображення позаду Шевроле Корвет на внутрішнє дзеркало заднього виду – така система вже була випробувана на Cadillac CT6 – іншої моделі концерну General Motors.

Chevrolet Corvette 4

Інші зміни

Серед основних нововведень – поява оновленого двигуна V8 з поліпшеною віддачею. Позаду водія розміститися 6 літровий агрегат з подвійним турбонаддувом. Завдяки переробленої системі уприскування, новому вихлопного колектора, а також блоку управління двигуна, американські інженери змогли зняти з мотора понад 700 кінських сил.

Особливу увагу було приділено зниженню ваги. В конструкції авто широко застосовувалися сплави з легких металів, а просунуті версії Chevrolet Corvette C8 отримають обвіс з вуглецевого волокна. Таке рішення дозволило вивести сопрткар на новий рівень – тепер авто здатне на рівних змагатися з елітою сегмента в особі Ford GT або Ferrari 488 GTB.

Пізніше очікується поява «громадянської» варіації з менш потужним мотором V6, здатним розвинути близько 500 кінських сил. Такий варіант необхідний для того, щоб вписатися в жорсткі норми викидів по СО2 – це авто буде істотно «дружелюбнее» по відношенню до навколишнього середовища.

Chevrolet Corvette 2

Розігрів перед стартом

Початок продажів Chevrolet Corvette C8 очікується ближче до середини 2019 року. Поки ж, для підігріву інтересу з боку покупців, концерн представить гоночний варіант C8.R, який буде виступати на престижній гінця Ле-Манн 24 в наступному році.

Що до ціни Chevrolet Corvette C8, то офіційні дані поки не розголошуються. Однак очевидно, що на європейському ринку модель буде коштувати близько 85 тисяч у.о. В Україні ж через особливості місцевого оподаткування, вартість моделі може досягти позначки 110-120 тисяч у.о.

Cherolet Corvette

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ