Дешеві коні – компанія Yenko пропонує дивовижні варіації на тему Chevrolet Corvette

Дешеві коні – компанія Yenko пропонує дивовижні варіації на тему Chevrolet Corvette

ПОДІЛИТИСЯ

Без сумніву, Шевроле Корвет є одним з найвідоміших і легендарних американських автомобілів. Протягом п’ятдесяти років ця модель служить іконою стилю для багатьох автолюбителів і орієнтиром для інших компаній. Виразна зовнішність, потужні мотори, приголомшлива динаміка – це все візитні картки спорткара

Втім, останнім часом автомобільна громадськість вимушено відмовляється від большеоб’емная потужних і гарчали двигунів на догоду сучасним турбованим «малолітражок». Навіть ще одна легенда Форд Мустанг – отримав мотор, об’ємом 2,3 літра. Але тюнінговоє ательє Yenko пропонує своїм клієнтам розгулятися на повну, зробивши з їх авто справжнього монстра.

Візуальне оформлення

По-перше, суперпотужний автомобіль повинен виглядати виразно. Тому дизайн Chevrolet Yenko Corvette зазнав масу змін. Автомобіль отримав аеродинамічний обвіс. Модель придбала новий бампер з збільшеним сплиттером і розширеними повітрозабірниками, модернізований капот з «зябрами», а також перероблені передні крила. До всього, перероблені бічні пороги, бампер, а на багажнику спорткара з’явився новий спойлер. Залежно від вибору клієнта автомобіль може бути забарвлений в один з 9-ти відтінків, а сама машина хизується унікальними 21-дюймовими легкосплавними дисками, взутими в спортивну гуму.

Інтер’єр Chevrolet Yenko Corvette також змінився відповідно до загальної стилістики. По-перше, всередині авто з’явилися спеціальні спортивні крісла з багатоточковими ременями і поліпшеною бічною підтримкою. Спеціальні килимки отримали логотип компанії, а алюмінієві бічні пороги забезпечені гравіюванням з індивідуальними номером автомобіля.

Chevrolet Corvette 2

Ім’я їм легіон

Для моделі пропонується два ступені форсировки: Stage I і Stage II. У першому випадку інженери замінюють колінчастий вал, встановлюють ковані алюмінієві поршні, а також нову головку блоку циліндрів. До всього авто оснащується новим нагнітачем з більшою продуктивністю. В результаті переробок Chevrolet Yenko Corvette 6,8-ми літровий двигун здатний буде видати 835 кінських сил.

Втім, якщо цього недостатньо, що завжди можна замовити Chevrolet Yenko Corvette Stage II. На додаток до нових поршнів, коленвалу і голівці блоку циліндрів, таке авто отримає перероблену вихлопну систему, нові паливні карти і програму настройки двигуна. Візуально ж авто можна впізнати за регульованим спойлеру Wickerbill, пофарбованим в червоні колір супортами і нагнітача, а також новому аеродинамічного обважування Carbon Flash metallic. Максимальна потужність мотора становитиме 1000 кінських сил при 1 130 Нм крутного моменту. Вся ця тяга передається через 6-ти діапазонну автоматичну коробку передач на задню вісь.

Chevrolet Corvette 4

Час дебюту

Початок продажів Chevrolet Yenko Corvette вже оголошено. Всього тюнінговоє ательє планує створити 25 одиниць найпотужнішого авто, кожна з яких матиме серійний номер і сертифікацію. Машину можна буде купити через офіційну дилерську мережу Шевроле.

Вартість такої модернізації відносно невелика. За право володіти машинами Stage I доведеться віддати приблизно 69 тисяч у.о. без урахування донорського авто, яке в США оцінюється в суму 65-70 тисяч. Для того, щоб стати володарем Chevrolet Yenko Corvette Stage II доведеться віддати вже близько 78-ми тисяч на додаток до стандартної ціни Корвета.

Chevrolet Corvette 3

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ