Chevrolet Corvette ZR1 встановив новий рекорд на тестовій трасі

Chevrolet Corvette ZR1 встановив новий рекорд на тестовій трасі

ПОДЕЛИТЬСЯ
2019 Chevrolet Corvette ZR1
2019 Chevrolet Corvette ZR1

«Все, Ford, здавайся – руки вгору!»


Ще зовсім недавно, в листопаді 2017 року, ми повідомляли, що Chevrolet продемонстрував довгоочікувану модель Corvette ZR1. І ось вже зараз виробнича модель цього казкового автомобіля проходить випробування, та ще й які!

Минулого тижня команда Chevrolet з радістю оголосила про те, що виробнича модель Corvette ZR1 2019 року на Virginia International Raceway побила всі ще свіжий рекорд кола, встановлений зовсім недавно Ford GT, аж на 1,37 секунди.

2019 Chevrolet Corvette ZR1

  • «Суперники»

Історія цих змагань йде корінням в 2015 рік, коли зараз вже покинула нас, але ні в якому разі не забута легендарна Гадюка – Dodge Viper ACR – порвала всі стрічки новин повідомленням про встановлення цілого ряду рекордів на трасах Virginia International Raceway, однією з яких був трек VIR. Його-то крилата Гадюка і пройшла за 2: 40.02.

Цей рекорд стійко тримався аж до минулого тижня, коли суперкар Ford Super GT пролетів по треку з вражаючим результатом в 2:38:62. Про цю подію Ford безсоромно говорив, як про не заплановано рекорд, а лише як про частину тестіровочного випробувань з налагодження нової моделі.

2019 Chevrolet Corvette ZR1

  • Рекорди, рекорди …

І ось пройшла всього лише тиждень, і тепер уже Chevrolet Corvette ZR1 є рекордсменом кола, які зламали рекорд GT, показавши шокуюче час кола 2: 37.25 раз. Повторюючи команді Ford, автовиробник повідомляє, що це були не навмисні заїзди на установку рекорду, а просто тестові прогони виробничої моделі Корвета.

2019 Chevrolet Corvette ZR1

  • Трохи подробиць про рекордсмена

Що найцікавіше – це був навіть не тестовий мул. Крім п’ятиточкові ременів безпеки, рекордсмен «Vette» був оснащений продуктивним пакетом ZTK, глибоким переднім спойлером, регульованим заднім карбоновим спойлером, шинами Michelin Pilot Sport Cup 2 і підвіскою Magnetic Ride (MagneRide), розробленої колись для бігає за технічними новинками GM. Можливо, не останню роль в запису рекорду зіграла певна настройка 6,2-літрового ДВС LT5 V-8 з нагнітачем потужністю 755 к.с. і 969 Нм крутного моменту.

GM пишається тим, що рекорд був встановлений Джимом Меро, інженером по динаміці транспортних засобів GM, а не професійним гонщиком, на відміну від рекордного Ford GT з Billy Johnson за кермом, який, на секундочку, є частиною команди Ford GT в серії Le Mans.

Що ж, прийміть наші вітання! І дуже чекаємо серійну модель у продажу.

2019 Chevrolet Corvette ZR1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ