Автоматичний Cactus!

Автоматичний Cactus!

ПОДЕЛИТЬСЯ

На початку весни наша редакція оглядала Citroen C4 Cactus і розібрала його по кісточках. Ми писали «настійно рекомендуємо перед тим, як прийняти рішення про покупку цього Citroen прийти в салон і взяти автомобіль на тестдрайв, щоб особисто відчути всі особливості роботизованої коробки» і «Підводячи підсумки можна сказати, що у французів вийшов ще один 100% бестселер – неординарний, елегантний і іноді епатажний. Але при цьому надійний, економічний і навіть затишний. Все це про кактус! А ось коли почнуться продажі версії з класичної АКПП замість робота – це буде просто свято якесь » (повний текст читайте тут). Єдина істотне нарікання в нас було саме до своєрідного алгоритму роботи роботизованої КПП.C4 Cactus - 576507

І ось він, той довгоочікуваний день – день початку продажів Cactus з сучасною автоматичною коробкою! Да да, це той самий тандем з турбобензинового двигуна об’ємом 1,2 PureTech (що двічі завойовував титул двигун року в класі 1-1,4 літра в 2015 і 2016 роках) і сучасної 6-ступінчастої коробки ЕАТ6 (Efficient Automatic Transmission). Цей прекрасний симбіоз двигуна і коробки був нами вже не один раз випробуваний і його роботою ми залишилися абсолютно задоволені. Двигун має гідні для даного об’єму динамічними характеристиками і в поєднанні з сучасною 6 ступінчастою АКПП демонструє завидну плавність перемикань і виняткову економічність як в міському, так і в заміському циклах.

Але це не єдина прекрасна новина від французів. Для тих, кого повністю влаштовує роботизована коробка передач, з’явилася можливість до кінця травня придбати акційний Citroen C4 Cactus в середній комплектації Feel за дуже привабливою ціною – від 416 000 грн!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ