Симбіоз культур – на салоні Пеббл Біч покажуть новий цікавий концепт електрокара...

Симбіоз культур – на салоні Пеббл Біч покажуть новий цікавий концепт електрокара Byton K-byte

ПОДІЛИТИСЯ

Виставка Пеббл Біч, що проводиться в штаті Каліфорнія, має давню історію. Вже близько 70-ти років сюди приїжджають найоригінальніші і сміливі проекти в надії привернути увагу заможних клієнтів. Однак цей фестиваль має стати ще більш цікавим.

Справа в тому, що стандартні бензинові автомобілі поступово поступаються місцем електричним машинам і тепер багато невеликих автовиробники можуть заявити про себе в повний голос. Достатньо лише уявити цікаву модель. Однією з таких компаній є фірма Byton, що має китайське коріння. Однак вважати її азіатської не зовсім вірно – в компанії працюють 450 інженерів і програмістів з американського міста Сантар-Клер, що знаходиться також в Каліфорнії, всього в годині їзди від пляжу Пеббл.

Byton K-Bite 2

Футуристичний вид

По суті, стильний седан K-Byte – це друга модель концерну, яку Byton. Першою є Byte Concept SUV, представлений на виставці Consumer Electronics Show (CES) в січні цього року. Цей SUV, який розділяє платформу з K-Byte, тепер перейменований в M-Byte Concept.

Дизайн Byton K-byte виробляє серйозне враження – седан має стильну підводку з ходових вогнів, що проходить через всю фронтальну частину автомобіля, елегантну темну фальшрадиаторную грати, а також підсвічується емблему компанії. До всього, автомобіль хизується фактурним силуетом з гострими гранями панелей і замаскованими центральними стійками, які роблять вигляд авто більш повітряним.

Корми виділяється за рахунок акуратною кришки багажника, ажурних задніх стійок, а також значному блоку світлодіодних стоп-сигналів.

Відповідно до заяв представників концерну, седан вже через три роки буде мати 4-м рівнем автономності. Це стане можливо завдяки додатковим датчикам по всьому кузову авто,, камерам, а також висувним переднім і заднім радарах, які спільними зусиллями дають машині зрозуміти, що відбувається навколо неї. На панорамної даху встановлені додаткові датчики, які аналізують дорожню обстановку. Завдяки їм модель буде здатна пересуватися самостійно навіть в умовах міського трафіку. Як заявив співзасновник компанії Byton Карстен Брайтфельд: «Концепція K-Byte є прорив в розробці смарт автомобілів».

Byton K-Bite 4

Технічні дані

Суперник Tesla Model S буде мати значні габарити. Розміри Байтон К-Байт складуть по довжині – 4,95 метра, ширину і висоту – 1,95 і 1,5 метра відповідно. Колісна база моделі складе 3 метри, що дозволити забезпечить масу простору в салоні і домогтися гарної плавності ходу.

Під днищем авто розміщені ліній-іонні батареї на 71 кВт. Максимальна потужність такої установки складе 268 кінських сил, а запас ходу залишиться на рівні 400 кілометрів. Просунута версія отримає 95-ти кіловатні батареї, сумарна потужність яких складе 469 коней при 520-кілометровому пробігу на одній зарядці.

Byton K-Bite 3

Підготовка та запуск

Модель Byton K-Byte повинна бути вперше показана на території США. Автономний седан дебютує на Concours d’Elegance на Pebble Beach в Монтереї, штат Каліфорнія. У найближчі 18 місяців компанія планує відкрити 30 представництв в Китаї, Європі та Північній Америці для утворення мережі сервісних центрів. Орієнтовно, перші моделі з’являться вже до 2020-го року.

Byton K-Bite 5

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ