Диво дивне – Bugatti збирається випустити новий гіперкар

Диво дивне – Bugatti збирається випустити новий гіперкар

ПОДІЛИТИСЯ

В автомобільному світі виробник Bugatti стоїть практично на самій вершині ієрархії. Довгі роки легендарний Veyron ставив планку можливостей і залишався недосяжним для багатьох конкурентів. Трохи пізніше йому на зміну прийшов гіперкар Chiron, який встановив рекорд по динаміці розгону 0-400 км / ч, рівний 41,96 секунди. Правда, трохи пізніше Koenigsegg побив цей рекорд, однак ці показники все одно захоплюють дух.

А зараз концерн Volkswagen прийняв рішення про випуск нового гіперкара під назвою Bugatti Divo. Таке найменування автомобіль отримає на честь знаменитого французького гонщика Альберта Диво, який пілотував Bugatti Type 35 в 1928 і 1929 роках і приніс компанії перемоги на трасі Targa Florio.

Шлях нового автомобіля

Поки Bugatti не розкриває ніяких подробиць щодо автомобіля, підігріваючи інтригу лише демонстрацією рекламних знімків і вельми гучними заявами. Бос компанії, Стефан Вінкельман, сказав: «Щастя не за рогом. Адже скоро з’явиться суперкар, здатний подарувати ці емоції. Ми хочемо впровадити в авто ті ідеї, які накопичували протягом десятиліть і розвинути їх в повній мірі. Це новий дизайн, нові технології і керованість ».

Якщо вірити заявам, то автомобіль убдет базуватися на базі Chiron, проте в структуру будуть внесені значні зміни. Основним пріоритетом є зниження ваги. Наприклад, авто отримає більш тонке вітрове скло, а також бачок склоочисника з вуглецевого волокна, що допомагає трохи знизити масу.

До всього, авто планують зробити більш маневреним і керованим. «Пріоритетом для нас є не висока швидкість, а зразкова керованість на трасі. Ми хочемо інтерпретувати гоночний ДНК в модель, щоб водій зміг отримувати задоволення від кожного повороту ». У зв’язку з цим буде ретельно опрацьована аеродинаміка авто. Машина повинна мати високу притискною силою, що дозволяє кожен поворот проходити на межі можливостей.

Спадщина попередника

У якості відправної точки для Bugatti Divo буде використовуватися все той же Chiron. Перероблена карбонова рама буде поліпшена, а позаду водія встановлено модернізований 8-ми літровий двигун W16 з турбонаддувом. Його потужність повинна перевищувати поточні позначки – 1500 кінських сил при 1600 Нм крутного моменту. В якості трансмісії виступає роботизована 7-ми ступінчаста коробка передач, яка взаємодіє з постійним повним приводом.

Завдяки такому обладнанню розгін автомобіля до першої сотні складе 2,5 секунди, а максимальна швидкість буде наближатися до позначки 370 км / ч.

Передбачуваний дебют

Офіційна прем’єра і початок продажів Bugatti Divoожідается 24 серпня. Цей автомобіль буде представлений на «The Quail, Motorsports Gathering» в Монтереї, штат Каліфорнія. Автомобіль буде випущений обмеженою серією. Всього планують зібрати 40 екземплярів протягом декількох наступних років.

Початкова ціна Bugatti Divo становить від 5-ти мільйонів євро. Дорого, але справжні цінителі марки будуть раді отримати такий унікальний автомобіль в свою колекцію.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ