Віват, король, віват – Bugatti натякнув на презентацію оновленої моделі Chiron в...

Віват, король, віват – Bugatti натякнув на презентацію оновленої моделі Chiron в Женеві

ПОДЕЛИТЬСЯ

Женевський автосалон вже на носі і багатi автоконцерни намагаються якомога більше зацікавити потенційних покупців. Однією з найцікавіших новинок, безумовно може стати оновлений гіперкар Bugatti Chiron. Поки прем’єра офіційно не відбулася, але представники концерну чітко дали зрозуміти про підготовлювані зміни, вклавши в мережі рекламні знімки майбутнього автомобіля, а також додавши на офіційному сайті додатковий пункт меню з назвою «Chiron-Sport».

Гонка озброєнь

Ще пам’ятні ті часи, коли модель Veyron, потужністю трохи більше 1000 кінських сил, стала беззаперечним лідером на дорогах. Але часи йдуть, технології не стоять на місці і сьогодні чотиризначні показники вже не здаються такими фантастичними. До того ж, зовсім недавно Bugatti Chiron втратив статус найшвидшого в світі серійного автомобіля, поступившись пальмою першості моделі Koenigsegg Agera RS. Однак концерн Volkswagen не планує поступатися в гонці озброєнь, тому автомобіль додатково модифікували з метою повернути собі перше місце.

Змінився і дизайн Bugatti Chiron. Звичайно, рекламні знімки не дають повного уявлення про зміни, однак деякі деталі все ж варто відзначити. Наприклад, помінявся вид вихлопної системи. Здвоєні патрубки тепер відрізняються від тих, що встановлені на стандартному автомобілі. Трохи змінилася форма заднього антикрила, яке стало ще більш ефективним на високих швидкостях.

Отримав свої візуальні відмінності і двигун Bugatti Chiron. Тепер на кришці мотора можна помітити число 1800, яке замінило старий показник 1500. Орієнтовно, це вказує на збільшення потужності стандартного 16-ти циліндрового блоку з півтори тисячі коней до 1775-ти.

Chiron 1

Технічна начинка

Як вже було сказано, технічні характеристики Bugatti Chiron також покращилися. Потужність мотора зросла до 1800-ту кінських сил. У процесі модернізації піддалася впускная система, а також ЦПГ агрегату, що підвищило його продуктивність. Інженери заявляють, що теоретично такий гіперкар здатний розвивати швидкість в 480 км / ч. Однак тут є ряд практичних проблем. Справа в тому, що поки ще не розроблені відповідні шини, здатні забезпечити безпечне пересування майже 2-х тонного автомобіля (суха маса – 1996 кг) на таких швидкостях. Тому максимальний показник обмежений цифрою в «скромні» 418 км / ч.

Динаміка розгону Bugatti Chiron також вражає уяву. З місця до сотні гіперкар розганяється всього за 2,4 секунди, а рубіж в 200 км / ч підкоряється йому вже через 6,5 секунд. Привід, як і належить, здійснюється на всі чотири колеса, а за подачу потужності відповідає сучасна швидкодіюча автоматична коробка з двома зчепленнями. Поки що ніхто з серійних автомобілів не може наблизитися до цих показників.

В очікуванні прем’єри

Про те, що презентація Bugatti Chiron Sport не за горами свідчить не тільки новий пункт меню на домашній сторінці веб-сайту (до речі, поки неробочий). Очікується, що модернізована версія гіперкара буде представлена широкій публіці протягом найближчих декількох днів. Офіційний захід від Volkswagen Group відбудеться вже сьогодні ввечері, а завтра буде прес-конференція Bugatti. Так що логічно припустити, що саме там буде показаний новий король доріг, а також оголошено конкретна інформація про його ціну.

 Chiron 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ