Народження титану – як збирається ексклюзивний гіперкар Bugatti Chiron

Народження титану – як збирається ексклюзивний гіперкар Bugatti Chiron

ПОДЕЛИТЬСЯ
Benjamin A. Monn, BAM Photography, Bugatti Chiron

Італійський виробник суперкарів Bugatti вже давно перестав належати сімейства Бугатті. Тепер він перебуватиме під крилом найбільшої європейської корпорації Volkswagen. Втім, це має масу плюсів, адже в розпорядженні фахівців компанії величезні потужності і можливості всього концерну.

Розроблений на початку 00-х Veyron досі є однією з ікон автомобілебудування. Хоча, його ідейний спадкоємець Chiron – ні в чому не поступається, а за багатьма параметрами навіть перевершує попередника. Запорукою успіху є приголомшливе увагу до деталей і збірці авто.

bugatti-chiron 3

Довгий і кропіткий процес

В процесі побудови гіперкара використовуються тільки найкращі деталі. Так, кузов монокок з вуглецевого волокна запікається за ексклюзивними технологіями, AP Racing поставляє гальмівні супорти, а Sparco виробляє сидіння. Висококваліфіковані механіки витрачають близько тижня на збірку 16-циліндрового двигуна з турбонаддувом на спеціальному заводі Volkswagen Group. Бугатті замовляє деталі, необхідні для виготовлення Хірна приблизно за три місяці до початку виробництва.

Перший етап процесу полягає в тому, щоб закріпити двигун і коробку передач, а також зібрати передній підрамник. Потім робітники встановлюють агрегат позаду пілота, використовуючи 14 титанових гвинтів. Шасі готове після тижня роботи. Він переміщається на заправну станцію, де відбувається заправка всіма технічними рідинами: маслом, охлаждайкой і бензином.

bugatti-chiron 2

Зібране шасі поміщається на спеціальний динамометр, де фахівці перевіряють розгін від 0 до 200 кілометрів на годину. Начальник виробництва Крістоф Піочон заявив, що компанії довелося замовити новий динамометр, здатний впоратися з жахливої потужністю Chiron і її моментом, оскільки пристрій, що використовується для тестування Veyron, не відповідало завданню.

Далі, протягом трьох днів на каркас кріплять облицювальні панелі з вуглецевого волокна, які Bugatti отримує попередньо пофарбованими. Кожному Хирону необхідно пройти два тестових заїзду. Для цього використовується спеціальна злітна смуга діючого аеропорту, де авто розганяється до швидкості 330 км / ч.

Після модель повертається на станцію, де проводить близько трьох днів на етапі чищення і полірування кузова. Фахівець з якості перевіряє рівень полірування і відзначає місця, що підлягають доопрацюванню. І тільки після досягнення ідеального результату машина отримує право на виїзд з воріт ательє.

Benjamin A. Monn, BAM Photography, Bugatti Chiron
Benjamin A. Monn, BAM Photography, Bugatti Chiron

Полум’яний мотор

Силова установка для Bugatti Chiron збирається вручну. 16-ти циліндровий мотор протягом восьми годин безперервних тестів проходить жорсткі випробування. Агрегат здатний видати близько 1479 кінських сил при 1600 Нм крутного моменту.

У співдружності з повним приводом і роботізірвоанной 7-ми ступінчастою коробкою передач, авто здатне подолати позначку 100 км / ч вже через 2,5 секунди, а максимальний показник швидкості досягає 420 км / ч. Вартість такого твору інженерного мистецтва становить близько 2,5-ти млн. Євро, що далеко не кожному по кишені.

bugatti-chiron 5

Альтернатива

Втім, ентузіасти і просто автолюбителі з компанії Lego змогли зібрати іграшкову репліку гіперкара Chiron з деталей. По суті, цей сміливий амбітний проект став наймасштабнішою роботою. Раніше широкому загалу була представлена модель Porsche GT3 RS, що складається з 2700 деталей. Модель італійського гіперкара складається вже з 3599 елементів.

Машина відрізняється рядом цікавих особливостей. Так, модель отримала оригінальний «ключ швидкості», доступний реальній машині, а сам суперкар створений відповідно до оригінальною моделлю. Шеф Bugatti Стефан Вінкельман заявив про те, що «вражений точністю і витонченістю, з якою наш супер спортивний автомобіль був переведений в світ LEGO».

Іграшковий Бугатті Чірон набагато дешевше від оригіналу. У вільний продаж модель надійде вже першого серпня, а вартість комплекту буде складати близько 400-450 доларів.

bugatti-chiron 6

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ