Появи Дива – новий Bugatti Divo постав у всій красі

Появи Дива – новий Bugatti Divo постав у всій красі

ПОДЕЛИТЬСЯ

З моменту офіційного дебюту моделі Veyron, що стала свого часу справжньою революцією в автомобілебудуванні, компанія Bugatti отримала неписаний титул «короля доріг» і компанії, що розробляє справжні гіперкари. Тому кожна поява нової моделі виробляє ефект справжньої бомби.

Адже такий автомобіль поєднує всі передові технології і може бути орієнтиром, що задає стандарти для інших компаній. І ось, чергове Подія здійснилося – манірною американської публіці був презентований новий гіперка Bugatti Divo.

Bugatti Divo 4

Зовнішність нового короля

Варто сказати, що проект довго виношували і розробляли. Ініціатором та ідейним натхненником проекту став бос компанії Стефан Вінкельман. Він же в своєму інтерв’ю заявив: «Наші клієнти та шанувальники незвичайного автомобіля, який став би продовженням нашої політики і перевершив попередні моделі. Мені здається, ми змогли успішно реалізувати поставлені завдання ».

Автомобіль названо так в частину французького гонщика Альберта Диво – дворазового переможця гонки Targa Florio. На відміну від своїх побратимів по концерну, модель орієнтована не стільки на подолання максимальних швидкісних показників, скільки на маневреність і керованість.

Дизайн Bugatti Divo виробляє серйозне враження. Основний упор був зроблений на ефектність і аеродинаміку. Тонкі світлодіодні фари відмінно поєднуються з масивним переднім бампером, оснащеним великим сплиттером і величезним повітрозабірником. До слова, цей спліттер продукує до 90 кілограм притискної сили на передню вісь, що дозволяє досягти максимального зчеплення передніх коліс з дорожнім полотном.

Бічні панелі мають гострі грані і спеціальні технологічні вирізи, щоб забезпечить доступ холодного повітря до високопродуктивним гальмах. Навіть дах була змінена, щоб сформувати повітропровід, що проходить через спеціально розроблену кришку двигуна. Задній спойлер став на 23 відсотки ширше щодо попередника, що поліпшило притискну силу і позитивно позначилося на управлінні. Ефектна заднє підсвічування складається з 44-х світлодіодних елементів. До всього, автомобіль отримав унікальну сіро-блакитну розмальовку зі стильними вкрапленнями вуглецевих елементів.

Інтер’єр Bugatti Divo повторює мотиви, закладені дизайном. Усередині встановлені зручні гоночні крісла з розвиненою бічною підтримкою і інтегрованими підголівниками, а на центральному тунелі є гравіювання з назвою моделі.

Bugatti Divo 3

Технологія запозичення

Автомобіль Бугатті Диво отримав свою силову установку від побратима по концерну – моделі Чірон. Позаду водія розташований 8-ми літровий двигун, з максимальною потужністю 1 479 кінських сил при моменті, що крутить 1600 нм. Цей агрегат працює спільно з семиступінчастим автоматом DSG, забезпеченим двома комплектами зчеплення. Силова установка розганяє авто до швидкості 100 км / ч вже через 2,4 секунди, а максимальний показник становить 380 км / год.

Представники Bugatti кажуть, що шасі і підвіска також були поліпшені, щоб зробити його більш швидким і маневреним. Більш легкі колеса, кришка інтеркулера з вуглецевого волокна і зменшене використання звукоізоляції дозволили знизити вагу на 35 кг.

Bugatti Divo 1

Подання народу

Bugatti Divo дебютував на Monterey Car Week в Каліфорнії, де було оголошено початок продажів. Заявлено, що буде побудовано всього 40 прикладів, і кожен з них вже продано. І це, незважаючи на значну ціну Bugatti Divo, яка починається з позначки п’ять мільйонів євро.

Bugatti Divo 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ