Скажена трійка – з’явилася попередня інформація про наступне покоління BMW M3

Скажена трійка – з’явилася попередня інформація про наступне покоління BMW M3

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасна автомобільна промисловість дуже швидко штампує нові моделі. Але є автомобілі, які просто «з’являються на світ», а є машини, які чекають з величезним нетерпінням. Одним з таких авто є прекрасний спортивний седан BMW M3, що поєднує в собі чудові динамічні характеристики, зручний і просторий салон, а також ефектний зовнішній вигляд. Здається, таке авто досить складно зробити краще. Але баварські інженери кожен раз примудряються придумати, чим здивувати потенційного клієнта. І в цей раз автомобілю буде, чим похвалитися.

BMW M3 5

Красива чи?

На даний момент авто знаходиться на стадії розробки і перші тестові зразки вже катають по засніжених полігонах Німеччини. Машини щільно заклеєні маскувальної плівкою, і сказати з упевненістю, яким саме буде дизайн BMW M3 – досить складно. Однак очевидно, що седан збереже пізнавані риси і м’язистий силует. Залишаться фірмові зябра решітки радіатора, розкоса головна оптика з «ангельськими очками», а корми моделі отримає здвоєні патрубки вихлопної системи.

Відносно деталей інтер’єру нічого не відомо – в руки шпигунів не потрапило жодної фотографії салону БМВ М3. Втім, основна перевага цього авто – це не внутрішнє оздоблення, а то, що знаходиться під капотом. А щодо цього є певна інформація.

BMW M3 4

Вірність традиціям

Інженери компанії вирішили не нагороджувати авто гібридною установкою, залишивши для культової моделі традиційний двигун внутрішнього згоряння. В результаті седан отримає шалений 3-х літровий агрегат з двома турбінами. Очікується, що технічні характеристики BMW M3 будуть істотно покращені – потужність досягне позначки 470-500 сил, а крутний момент – 450 нм.

Ґрунтовно попрацювали і над коробкою передач. Як КПП потенційному покупцеві запропонують стандартну шестиступінчасту механіку для любителів ортодоксальних М3. А в якості альтернативи буде встановлюватися новий восьмиступінчастою автомат з подвійним зчепленням і модернізованим гiдротрансформатором від М5, здатним перетравлювати такий момент.

Також в конструкції автомобіля широко використовуються легкі матеріали, що дозволило істотно знизити масу авто і поліпшити динамку седана. Конкретних даних немає, але в компанії висловлюють сміливі припущення, що новий БМВ М3 буде здатний подолати рубіж в 4-ри секунди до сотні. Цілком амбітно для такого автомобіля. Втім, поки розробники все ще не мають спільної думки. Наприклад, поки неясно, чи отримає модель інноваційну систему повного приводу XDrive останнього покоління, з розподілом тяги на користь задньої осі.

BMW M3 2

Більше подробиць

З огляду на ступінь готовності автомобіля і заяви представників компанії, офіційного дебюту BMW M3 в цьому році чекати не доводиться. Найбільш вірогідна поява седана на автосалоні у Франкфурті у вересні 2019-го року. А до своїх покупців «живі» екземпляри дістануться вже на початок 2020-го.

Трохи пізніше очікується і поява спортивного купе М4 на базі седана. Поки ж залишається чекати додаткової інформації про моделі і стежити за розвитком ситуації. Ми будемо першими, хто повідомить вам про дату початку продажів і ціни BMW M3.

BMW M3 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ