Змішання стилів – баварський концерн представить повністю електричний кросовер

Змішання стилів – баварський концерн представить повністю електричний кросовер

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні вкрай цікаво спостерігати за розвитком автомобільного світу. Величезні концерни намагаються швидше освоїти ринок електричних авто, пропонуючи все нові і нові моделі. І часом маркетологи роблять дійсно вдалі кроки.

Баварські моделі популярні в усьому світі, а кросовери улюблені практично скрізь. Що буде, якщо поєднати два оптимальних рішення? Вийде повністю електричний паркетник, який може стати справжнім бестселером свого сегмента. Втім, поки справа торкнулася тільки розробки BMW iX3.

BMW iX3 2

Cтара одежа

Керівництво компанії вирішило не відходити від звичного дизайну. По крайней мере, тестові екземпляри практично повністю повторюють стандартну модифікацію Х3. Оригінальність полягає лише в деяких технічних деталях. Електричну модифікацію можна дізнатися по іншому оформлення решітки радіатора і додаткового «лючки» в передніх крилах моделі.

Відповідно до заяв, салон теж залишиться стандартним. З’являться лише необхідні зміни. Так, буде інша приладова панель, а також архітектура центральної консолі і тунелю між передніми пасажирами. Головною метою інженерів є досягнення максимального комфорту і рівня оснащення, який допоможе конкурувати з найближчим суперником в особі Jaguar E-Pace.

BMW iX3 3

Швидка електричка

Інформації про технічні характеристики BMW iX3 вкрай мало. У своєму інтерв’ю глава компанії Харальд Крюгер пообіцяв, що «прихильники марки не будуть розчаровані». Поки ж відомо, що запас ходу на одній заправці складе близько 550-650 кілометрів, а заправка до рівня 80% буде здійснюватися за 30 хвилин.

Платформа CLAR, на основі якої проектується автомобіль, в великій частці складається з легких сплавів, що дозволило максимально знизити авто, не втративши в його міцності. Двигун оснастять масою контролюючих програм, що дозволить підвищити автономію до третього рівня.

BMW iX3 4

Також глава фірми заявив, що вихід на ринок БМВ ІХ3 – «лише перший крок перед дійсно масштабною програмою». Найближчим часом модельний ряд баварського концерну обзаведеться цілою плеядою кросоверів з індексами від IX1 до IX9, кожна з яких буде розраховувати на власну аудиторію.

BMW iX3 5

В очікуванні дебюту

Тестові моделі BMW iX3 вже намотують кола за полярним колом, де пілоти і інженери намагаються зрозуміти, як акумуляторні батареї та електродвигуни будуть себе вести в найжорсткіших умовах. Це говорить про те, що презентація електричного кросовера вже не за горами. Орієнтовно, прем’єра позашляховика відбудеться вже на Пекінському автосалоні, що відкривається на цьому тижні.

Після цього маркетологи оцінять перспективи машини, внесуть доопрацювання і поставлять її на конвеєр. Згідно з планами, початок продажів БМВ ІХ3 відбудеться вже в 2020-му році. Кросовер планує дістатися до України – офіційний дилер заявив про майбутнє розширення. На вітчизняному ринку орієнтовна ціна BMW iX3 складе не менше 70-ти тисяч у.о. Дорого, проте переплата досить швидко окупитися, завдяки практично нульовою вартістю кожного пройденого кілометра.

BMW iX3 6

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ