На роботу в електричці: бізнес-седан BMW I5 розкриває секрети розкішного автомобіля майбутнього

На роботу в електричці: бізнес-седан BMW I5 розкриває секрети розкішного автомобіля майбутнього

ПОДЕЛИТЬСЯ

Все більше і більше електрокарів з’являються сьогодні на ринку машин. Автомобільні виробники вельми позитивно оцінюють їх перспективи, створюючи нові моделі. І якщо раніше в якості авто на електричній тязі здебільшого були представлені бюджетні машини, то останнім часом електрифікація торкнулася і преміального сегмента. Так, баварський концерн представив своє бачення бізнес-седана майбутнього під назвою BMW I5.

Наполеонівські плани

Дизайн автомобіля натхненний концептом, показаним декількома місяцями раніше на Франкфуртському автосалоні. Концепція i Vision Dynamics є чотирьохдверне купе з купе зі спортивним екстер’єром і самим передовим обладнанням. У лінійці електромобілів компанії авто повинно зайняти закономірну позицію між моделями I3 і I8.

 В цілому, плани компанії з приводу випуску автомобілів на електричній тязі вельми оптимістичні. Так, вже до 2020-го року кількість подібних машин буде дорівнює трьом, а до 2025-го їх число зросте до 12-ти.

BMW i5 1

У стилістиці бренду

Дизайн BMW I5 гармонійно поєднує в собі традиційні риси, впізнавані шанувальниками марки і футуристичний стиль автомобіля завтрашнього дня. Вельми цікаво виглядає фронтальна частина авто з похилим капотом і вузькими фарами головного світла. Варто помітити цікаве кольорове оформлення моделі, де темна панорамний дах ефектно контрастує з білосніжно-білим кузовом і небесно-блакитними порогами. Завдяки цьому BMW i5 Vision Dynamics відрізняється трохи інший стилістикою в порівнянні з сучасними моделями компанії.

Відповідаючи на питання про те, наскільки близький концепт BMW i5 за своїм виглядом до серійної моделі, глава підрозділу BMW i Роберт Ірлінгера сказав: «Це концепт-кар, але у нас є хороша традиція в BMW I, що концепт-кар і пізніший серійний автомобіль виглядають однаково. Так, будуть деякі зміни, але вони будуть незначними, так що цей автомобіль не за горами ».

BMW i5 2

Технічні особливості BMW i5

Роберт Ірлінгера розповів також про деякі технічні особливості автомобіля. Так, в якості платформи буде використана універсальна конструкція, яка спеціально створювалася для того, щоб розміщувати в ній різні типи двигунів. Платформа також стане основою для створінь моделей з традиційними бензиновими, дизельними або гібридними силовими установками.

Ну а конкретно БМВ Ай5 буде використовувати літієво-іонні акумуляторні батареї в якості двигуна. Завдяки своєму досвіду німецькі інженери змогли досягти вражаючих технічних характеристик. Так, седан буде розганятися до сотні всього за 4-ри секунди, а його запас ходу на одній зарядці складе близько 550-ти кілометрів. Правда, максимальна швидкість на рівні 200 км / ч – не вражає за мірками сучасних автомобілів.

Втім, це лише перехідний етап в історії компанії, заявив Ірлінгера. «Ми постійно шукаємо нові шляхи вдосконалення та технічного прогресу. Модель буде регулярно оновлюватися, і незабаром ви побачите наші електрокари, за всіма параметрами перевершують стандартні машини з ДВС ».

BMW i5 4

Майбутнє поруч

На питання про те, коли буде оголошено старт продажів BMW i5, менеджер додав: «Як тільки у нас будуть працювати всі наші модульні системи. Я вважаю, це відбудеться приблизно в 2020 році. Ми працюємо над новим конкурентоспроможним і інноваційним проектом, намагаємося знайти правильні рішення, які випередять поточні правила автомобілебудування ». Що ж, дебют БМВ Ай5 дійсно можна вважати знаковою подією, якого варто очікувати з нетерпінням. Благо, очікування не буде занадто довгим.

 BMW i5 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ