Перший з елітних вже в дорозі – шпигуни засікли на тестах BMW...

Перший з елітних вже в дорозі – шпигуни засікли на тестах BMW 3-series

ПОДЕЛИТЬСЯ

Середньорозмірний седан D-класу BMW 3-series користується шаленою популярністю практично у всьому світі. Найближчі конкуренти в особі Audi A4 або Mercedes C-class, нехай ненабагато, але відстають. Так що саме представник баварського клану задає тон. І, схоже, що він вже розробляє нове покоління улюбленця публіки. Адже тестові зразки вже були помічені на полігонах компанії.

spyshots-2019-bmw-3-series-shows-production-elements-almost-ready-to-debut_3

Еволюція чи революція?

Революційні зміни ніколи не приносили користь, чого не можна сказати про плавну еволюції. Саме так вважають дизайнери BMW 3-series і з ними важко не погодитися. Тому зовнішній вигляд наступного покоління буде являти собою розвиток ідей, закладених попередником. Новачок стане більш мужнім і агресивним на вигляд, завдяки збільшеним колісних арках і сміливим лініях бічних панелей, що створюють яскравий і насичений образ.

Разом з тим, загальна стилістика залишиться впізнаваною – передня оптика з лінзованной «ангельськими очками», фірмові «зябра» решітки радіатора і знаменитий вигин Хоффмайстер теж будуть присутні в новому авто. Задня частина виділяється подвійною системою вихлопу, вдало інтегрованої в задній бампер і, що стала звичною, світлодіодним оптикою стоп-сигналів.

2019-bmw-3-series-spy-photos-05

Iстотний вибір

Завдяки новій універсальній платформі і спеціальній системі модульної архітектури CLAR, під модель можна адаптувати практично будь-яку силову установку. І баварські інженери вирішили повністю реалізувати цей потенціал. Так, для BMW 3-series будуть доступні стандартні бензинові мотори, дизелі і гібридні агрегати.

Бензинові ДВС перекочують з поточного покоління, проте зможуть похвалитися підвищеною віддачею і зниженим витратою палива. Під капотом опиняться знайомі шанувальникам марки 6-ти або 4-х циліндрові двигуни, а для деяких ринків (в тому числі і українського) буде випущена модифікація 318i, оснащена мотором від Mini. За замовчуванням авто буде продаватися в заднеприводном виконанні, проте за доплату можливе оснащення повним приводом.

Також цікавий вихід на ринок гібридної варіації 330е, отримає повнопривідну систему, а також поява повністю електричної версії BMW 3-series. Варіація буде володіти запасом ходу в 320 км, а на повну заправку буде йти лише дві години.

Всі перераховані вище моделі дебютують в один час, але найбільш цікавий автомобіль прибуде трохи згодом. Уже зараз існує маса чуток і спекуляцій щодо BMW М3 наступного покоління. Відомо, що інженери зіткнулися з певними проблемами через найжорстокіших норм щодо викиду, які роблять розробку потужного й екологічного авто надзвичайно складним заняттям. Так що прибуття нового БМВ М3 доведеться чекати довго.

bmw-3-series-2

Попередні строки

Автомобілі проходять стадію остаточного доведення на полігонах Скандинавії, де пілоти намагаються зрозуміти їх поведінку в умовах суворих зим і усунути всі недоліки. Тому офіційний дебют BMW 3-series запланований на Паризький автосалон в жовтні цього року, а версія Touring з’явиться в 2019 році. Що до улюбленого багатьма купе 4-й серії – його доведеться чекати аж до 2020, так само як і спрокатр М3. Втім, це лише підігріває апетит автолюбителів і фанатів марки, численна армія яких знаходиться в Україні. А скоро компанія оголосить і ціни на БМВ 3-серії. І буде вкрай цікаво порівняти цінник з попередником, а також спрогнозувати його успіх на вітчизняному ринку.

bmw-3-series-1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ