Мчить трійка лиха – BMW 3-series готова до швидкого дебюту

Мчить трійка лиха – BMW 3-series готова до швидкого дебюту

ПОДЕЛИТЬСЯ

Женевський автосалон, що проходить якраз в цих числах, просто «розсипався» різними новинками на будь-який смак і колір. А між тим, найважливіша для багатьох прем’єра BMW 3-series так і не відбулася. Однак уже відомо, що над проектом ведуться досить активні роботи. Тестові екземпляри вже бачили в Південній Африці, де проводяться фінальні випробування. І навіть інсайдерська інформація говорить про те, що автомобіль скоро з’явиться на ринку. Втім, про все по порядку.

BMW 1

Нові деталі

Судити про зовнішній вигляд закамуфльованого авто – справа невдячна. Але вже зараз зрозуміло, що модель стане більш солідною і значною. Схоже, що своє натхнення дизайнери компанії черпали у сучасній 5-ї серії. «Молодший брат» отримає нову решітку радіатора і фари головного світла. Орієнтовно, буде оновлено форму бамперів, бічних накладок і задньої оптики. Однак все впізнавані риси у вигляді “ангельських глазок», «зябер» повітрозабірника і елегантних обрисів «вигину Хоффмайстер» залишаться на місці.

Однією з основних завдань, які були поставлені перед інженерами, стало зниження ваги авто. Тому BMW 3-Series обзавелася більш легкими кузовними панелями і деякими карбоновими деталями. За рахунок цього вдалося заощадити близько 80-ти кілограм. Керівництво компанії «скромно заявляє», що це найлегший автомобіль у своєму класі. До всього, база моделі трохи підросте, що дозволить вигадати більше місця для ніг пасажирів другого ряду.

Безпосередньо про салон БМВ 3-й серії відомо поки небагато. Але уповноважені особи намагаються підігріти споживчий інтерес, час від часу допускаючи контрольовані витоку інформації. Так, стало ясно, що седан на базі платформи G20 буде розроблений за новим принципом, іменованого CLAR. Деякі деталі будуть запозичені з флагмана 7-Series, останнього покоління. Тому очікується поява мультимедійної системи, здатної розпізнавати рухи, і маси додаткових програм безпеки.

BMW 2

Загін універсальних бійців

Традиційно, баварський концерн запропонує різноманітну гаму моторів, куди будуть входити як бензинові, так і дизельні агрегати. Очікується поява доопрацьованих чотирьох- і шестициліндрових двигунів, що володіє найкращим апетитом і більш лояльних до навколишнього середовища. Але, крім модифікованих старих варіацій, для седана буде представлено кілька нових моторів.

На європейському ринку з’явиться невеликий трициліндровий дизель, об’ємом 1,6-ть літра і здатний видати 114-ть сил. Правда, на українському ринку він доступний не буде, тут лінійка агрегатів почнеться з 2-х літрового мотора. А ряд бензинових силових установок починається з 1,5-ти літрового трьохциліндрового мотора, потужністю 136 сил. Можливо, такі технічні характеристики BMW 3-series і не приведуть в захват, зате ретельно збалансоване шасі і вага, розподілений по осях в пропорції 50/50, забезпечить вивірену керованість і чудову маневреність.

А найбільш очікуваним появою, безумовно є вихід на ринок нової гібридної версії BMW 330e. Під капотом такого авто буде знаходитися стандартний 2-х літровий бензиновий мотор, що працює спільно з електродвигуном, потужністю 87 к.с., що значно підвищить економічність і екологічність моделі.

Платформа CLAR була спочатку спроектована з урахуванням можливості встановлення літій-іонних акумуляторів. Так що повним ходом йдуть роботи над повністю електричної версією BMW 3-series. Інженери змогли вмістити батареї, ємністю в 90 кВт, що на практиці дає пробіг до 480-ти км на одній зарядці. Правда, поява такого седана на ринку очікується не раніше 2020 року.

BMW 3

В очікуванні прем’єри

Практично з повною упевненістю можна сказати, що початок продажів BMW 3-series вже не за горами. Офіційна презентація авто очікується не пізніше осені 2018 го, а до своїх покупців модель потрапить уже до кінця року. Виняток становить тільки електричний варіант. В Україні ж автомобіль з’явиться вже до початку 2019 го, правда ціна БМВ 3-ї серії на вітчизняному ринку все ще не озвучена.

BMW 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ