BMW 2 Series Gran Coupe

BMW 2 Series Gran Coupe

ПОДЕЛИТЬСЯ

Баварська марка опублікувала фотографії закамуфльованого прототипу нового чотирьохдверного купе BMW 2 Series Gran Coupe. Офіційної інформації про нові глобальні моделі поки небагато, але зате на офіційному сайті компанії у неї з’явилася власна сторінка.

BMW 2 Series Gran Coupe являє собою чотирьохдверний седан з заниженим похилим дахом і безрамковими дверима. Відомо, що «чотирьохдверка» базується на новій платформі UKL і має внутрішній індекс F44. Як заявили в компанії, більшість технологій «чотирьохдверка» розділить з новим хетчбеком BMW 1 Series, серійне виробництво якого на початку цього місяця стартувало на заводі баварської марки в Лейпцигу. Як і хетчбеку, Gran Coupe дісталася система ARB, раніше застосовувалася тільки на електрокарі BMW i3s. На відміну від звичайної антипробуксовочної системи DSC, ARB інтегрована в блок управління мотором, що дозволило в троє скоротити шляхи керуючих сигналів. ARB буде працювати в кооперації з системою BMW Performance Control і динамічною стабілізацією.

BMW Gran Coupe другої серії стане глобальною моделлю, а це означає, що у седана буде безліч версій з бензиновими, дизельними і гібридними силовими установками, повним і переднім приводом, різними варіантами обробки і опціонним М-пакетом. На вершині гами очікується заряджена модифікація M235i з мотором потужністю 306 к.с., повним приводом і 8-ступінчастим “автоматом” в стандартній комплектації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяAudi Q3 Sportback
Следующая статьяFord анонсував «ювілейний» Mustang
Живу автомобилями. Фотограф, начинающий автожурналист. Автомобиль мечты - Mitsubishi Lancer Evolution IX

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ